Region IPSC Polska Forum IPSC i innych rodzajów strzelań
Strzeleckie forum dyskusyjne

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
Forum IPSC i innych rodzajów strzelań Strona Główna
Forum IPSC i innych rodzajów strzelań - Warunki Rejestracji

Witamy serdecznie na forum IPSC!

Zapraszam do rejestracji i dyskusji na tym forum wszystkich zainteresowanych strzelectwem.
W szczególności strzelców praktycznych, dynamicznych i snajperów.

Rejestracja nie jest automatyczna, wymagana jest aktywacja konta użytkownika przez administratora forum.

W przypadku zbyt długiego czasu aktywacji proszę o interwencję na adres e-mail administratora forum: cerber@cerber.com.pl

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Proszę koniecznie zapoznać się z regulaminem: http://ipsc-poland.org/forum/viewtopic.php?t=885
oraz wymaganiami dotyczącym pisowni: http://ipsc-poland.org/forum/viewtopic.php?t=318
Jeśli zechcesz później zmienić nick na forum to napisz do mnie a nie zakładaj nowego konta.
Proszę nie podawać daty urodzenia.

Jeśli zgadzasz się na te warunki to kliknij odpowiedni odnośnik poniżej, przejdziesz do formularza rejestracyjnego.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 8