Region IPSC Polska Forum IPSC i innych rodzajów strzelań
Strzeleckie forum dyskusyjne

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
SLD chce całkowitego zakazu posiadania broni
Autor Wiadomość
miki 

Dołączył: 03 Paź 2010
Wysłany: 04-01-2011, 15:27   

Jasna sprawa - glosowanie.
Warto ten temat przypomniec na forach strzeleckich przed wyborami do parlamentu.

Na tym polega demokracja, ze każdy nawet p. Napieralski może ferować dowolne poglądy. Dla mnie zaś, jako wyborcy jest to tez jasny sygnał gdzie mój przysłowiowy krzyżyk trafić powinien.

BTW - p. Napieralski ma swoja stronkę i adres mailowy. Ja osobiście po jego rewelacjach wysłałem mu, maila z moim odbiorem jogo slow.

No i tak - jeśli dostanie 2-3 maile pewnie oleje, bo i po co sie przejmować, ale juz 1 000 i więcej daje do myślenia.

Tak to działa w tzw. świadomych demokracjach. Koledzy z USA mnie poprą - jeśli jakiś szacowny kongresman chciałby cos podobnego wygadywać, może sie liczyć z cala seria maili, telefonów od członków NRA.

Wiec sugeruje podobne działanie. Każdy z Kolegów strzelejacych może przecież wystosować maila, faks, list etc. pisanie na forach nie wiele daje, bo ich p. Napieralski nie czyta, podobnie i jego agencja PR pewnie tez omija fora strzeleckie.

Problem w tym, ze pewnie nikomu sie będzie chciało wysłać info do pana N. z informacje gdzie z pewnością krzyżyk wyborczy nie trafi.

W każdym razie ja zachęcam. Serio, takie rzeczy działają - pod jednym warunkiem, ze jest to masowe. (ale wybaczcie mój sarkazm, skoro sami jesteśmy bardzo podzielonym środowiskiem, to, kto to ma koordynować...).

W normalnym układzie silna organizacja typu NRA w Naszym Rodzimym Wykonaniu winna wystosować pismo. podpisane przez XYZ członków. Daje do myślenia. Z doświadczenia wiem, ze w Polsce powoli, ale znacząco politycy liczą sie z glosami. Wyborca staje sie świadomy.

Jednakże na akcje można tylko odpowiedzieć reakcja.
Wiec polecam aktywność, toż to mądrość ludowa mówi: kropla draży skale.... :one:
Ostatnio zmieniony przez miki 04-01-2011, 15:43, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
miki 

Dołączył: 03 Paź 2010
Wysłany: 04-01-2011, 17:25   

Proszę uprzejmię można wysłać np. tu:

grzegorz.napieralski@sejm.pl

Biuro Poselskie Grzegorza Napieralskiego posła SLD
Adres: Szczecin, Garncarska 5
telefon: 0 91 4849191
Fax: 0 91 484919

wiec zamiast na forum, lepiej tam pisac.

Proponuje akcje podaj dalej. Wybory przed nami.
 
 
Endemit 

Dołączył: 21 Sty 2008
Wysłany: 04-01-2011, 20:08   

Ja wysłałem np. już dawno - olał...
 
 
miki 

Dołączył: 03 Paź 2010
Wysłany: 04-01-2011, 22:35   

Wysle ja, wyslesz Ty, jeszcze sie ktos znajdzie i sie zrobi lancuszek... zawsze dziala akcja podaj dalej... ja uwazam, ze warto pisac, bo obojetnoscia to sie nic nie zrobi.

Z reszta jak sie poczyta odpowiedzi ludzi, ktorzy skomentowali rewelacje posla Napieraskiego w internecie to na jego miejscu bym sie nieco zreflektowal. Choc mogla palemka odbic jak sie pare punktow procentowych zalapalo ostatnio..., cos sie obawiam, ze w kolejnych wyborach moze nie byc juz tak rozowo. Ja sie tym bardziej dziwie bo za tzw. starego SLD ludzie to chyba jacys bardziej myslacy byli, no moze za wyjakikem pewnego posla-komandosa. W kazdym razie podobne rewelacje nie byly gloszone.

Moim zdaniem, warto przed wyborami, aby np. Strzal i inne pisma zacytowaly gwoli przypomnienia rewelacja pana Posla. A i na strzelnicy sie powiesi. Kazdy z nas ma rodziny, to tez glosy.

Problem w tym, ze reakcja powinno bardzo powaznie sie zajac przedstawicielstwo srodowiska. Ale pewnie lepiej robic 2 zwiazki etc. i sie obrazac, zamiast zajac sie w/w sprawa i integracja srodowiska strzeleckiego. Oj marzy sie takie cos wzorowane na NRA, l w Polsce, moze za 20 lat... :-) Z reszta poco szukac za oceanem, wystarczy za Odra popatrzec... prawie 2 miliony ludzi, zintegrowanych i stanowiacych sile polityczna...

Pewnie u nas tez kiedys tak bedzie, trzeba jakos zaczynac.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 13