Region IPSC Polska Forum IPSC i innych rodzajów strzelań
Strzeleckie forum dyskusyjne

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
IPSC Holandia potrzebuje Twojej pomocy
Autor Wiadomość
Yarlan 
IPSC Poland


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: IPSC ActionAir Polska
Wysłany: 15-04-2012, 09:11   

Peter napisał/a:

Czy myslisz, ze Polska to kraj alkoholikow? ...oprocz Ciebie oczywiscie.


No ogólnie rzez biorąc - chyba tak... Mamy bardzo bogate tradycje narodowe w spożywaniu napojów ankoholowych.
 
 
Arturro 
IPSC Poland


Dołączył: 04 Lip 2008
Wysłany: 15-04-2012, 19:44   

Na pewno jest coś prawdziwego w stereotypie Polaka alkoholika. Trudno wyrobić sobie inne zdanie obserwując emigrantów takich jak ci dwaj gentlemeni ze stacji metra w Toronto.
http://www.youtube.com/watch?v=Chs36xTM6-4

Ale wolę już stereotyp alkoholika niż tchórzliwego geja.
Ostatnio zmieniony przez Arturro 15-04-2012, 19:56, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
DonMariano 


Dołączył: 25 Sty 2008
Skąd: EU
Wysłany: 16-04-2012, 09:58   

Peter napisał/a:
Za kilka lat jak sytuacja ekonomiczna w Polsce sie poprawi, tez bedziecie sie tak samo zachowywac, kiedy Bialorusini lub Tadzykowie beda 'zasmiecac' Wasze ulice.
/-/zastanow sie co Ty bys zrobil jak jakis Uzbek by przyjechal do Polski i robil Twoja prace za 1/3 i do tego lepiej???
No kolego ... jeśli nie widzisz idiotyzmu w porównaniu Polaków w Holandii (i Kanadzie też - jak rozumiem ...(?)) a Tadżykami/Uzbekami w Polsce, to znaczy, że nic nie rozumiesz.
Ale to żadne zaskoczenie.
Arturro napisał/a:
Na pewno jest coś prawdziwego w stereotypie Polaka alkoholika. Trudno wyrobić sobie inne zdanie obserwując emigrantów takich jak ci dwaj gentlemeni ze stacji metra w Toronto.
Przyjrzałem się im ... Żaden z nich jeste Peterem ;-) Uff ...
 
 
Peter 
IPSC Canada


Dołączył: 31 Mar 2008
Skąd: Canada/Szczecin
Wysłany: 16-04-2012, 19:03   

DonMariano napisał/a:
Peter napisał/a:
Za kilka lat jak sytuacja ekonomiczna w Polsce sie poprawi, tez bedziecie sie tak samo zachowywac, kiedy Bialorusini lub Tadzykowie beda 'zasmiecac' Wasze ulice.
/-/zastanow sie co Ty bys zrobil jak jakis Uzbek by przyjechal do Polski i robil Twoja prace za 1/3 i do tego lepiej???
No kolego ... jeśli nie widzisz idiotyzmu w porównaniu Polaków w Holandii (i Kanadzie też - jak rozumiem ...(?)) a Tadżykami/Uzbekami w Polsce, to znaczy, że nic nie rozumiesz.
Ale to żadne zaskoczenie.
Arturro napisał/a:
Na pewno jest coś prawdziwego w stereotypie Polaka alkoholika. Trudno wyrobić sobie inne zdanie obserwując emigrantów takich jak ci dwaj gentlemeni ze stacji metra w Toronto.
Przyjrzałem się im ... Żaden z nich jeste Peterem ;-) Uff ...


Boli co, kiedy nazywa sie Polakow alkoholikami, brudasami.
Wlasnie o to mi chodzilo.
Po co uzywac stereotypow do kogokolwiek.
Czy wszyscy Niemcy popierali Hitlera, czy wszyscy Grecy zabawiali sie z kozami, czy wszyscy Czarni sa leniwi??
I czy Holendrzy to 'banda pedalow' (cyt.)?
Problem jest w tym, ze wielu z Was jest strasznie zacofanych i majacych przekonanie o swojej wielkosci i madrosci ( a na prawde to jest to tylko teoria). Prawie na kazdym polskim portalu czytam krytyke w kierunku do US, malo kto juz pamieta, ze wiecej Polska ucierpiala od ZSRR i Niemiec, bah nawet Austro-Wegier niz od USA. Mysle, ze jestescie wciaz zawisni i zazdrosni, jesli nie macie a ktos inny ma to zyczycie mu kleski i porazki.
Musialem to napisac i pomimo tego, ze nigdy nie pozwole azeby mowiono zle o mojej ojczyznie to jednak sa to nie tylko moje spostrzezenia. Uwidocznia sie to i wychodzi jak sloma z butow.
 
 
Arturro 
IPSC Poland


Dołączył: 04 Lip 2008
Wysłany: 17-04-2012, 10:32   

Peter, "bandą pedałów" nazwałem holenderski, elitarny oddział stacjonujący w Srebrenicy w 1995 roku.

Czytając to co napisałeś w swoim emocjonalnym komentarzu uważam, że wykazujesz znamiona zaburzeń osobowości mających charakter sztywnych, nie dostosowanych do sytuacji reakcji na rozmaite okoliczności, zarówno zachodzące w życiu wewnętrznym jednostki, jak i w interakcjach społecznych.

W związku z powyższym nie zamierzam wdawać się z Tobą w żadną polemikę.
Ostatnio zmieniony przez Arturro 17-04-2012, 10:36, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Peter 
IPSC Canada


Dołączył: 31 Mar 2008
Skąd: Canada/Szczecin
Wysłany: 18-04-2012, 19:15   

Arturro,
swietnie. Uwazasz, ze mozesz oceniac inych bo chronisz sie za ekranem. Zajumujesz sie ocena innych, a ciekawe jak oceniasz siebie? Jestes zwyklym tchorzem chlopie. Takich jak Ty jest wielu, bez honoru, wiedzacych 'wszystko' na wszystkie tematy. Jedz do Holandii i powiedz to Holendrom prosto w twarz co na tym forum, nie wiem czy bedziesz mial az tyle odwagi. Jak 'wrocisz' to pogadamy.

Jesli okreslasz moja reakcje jako zaburzeniowa, nie dostoswana do sytuacji itp.
to jak bedziesz jadl zupe w swoim domu to wstan od stolu i na sikaj do talerza.
Zboaczysz z jaka reakcja sie spotkasz. Wiem, wiem tego sie nie da poronac,
jednak ostatnio kaza za morde tak samo jak za czyny

Over and out
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 14