Region IPSC Polska Forum IPSC i innych rodzajów strzelań
Strzeleckie forum dyskusyjne

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Gratulacje
Autor Wiadomość
Peter 
IPSC Canada


Dołączył: 31 Mar 2008
Skąd: Canada/Szczecin
Wysłany: 09-10-2011, 20:46   Gratulacje

Gratulacje dla wszystkich startujacych w Mistrzostwac Swiata IPSC w Grecji.
Szczegolnie gratuluje doskonalego wyniku uzyskanego przez Wieska S., 75.33% zwyciezcy to bardzo dobry wynik, tym bardziej, ze z tego co sie orientuje uzyskany w pre-matchu.
 
 
Peter 
IPSC Canada


Dołączył: 31 Mar 2008
Skąd: Canada/Szczecin
Wysłany: 12-10-2011, 15:02   

Jakie wrazenia z zawodow, jak tory, czy byly rzeczywiscie trudne? Niektorzy mowia, ze kiwaki byly bardzo szybkie. Czy bylo troche torow gdzie mozna bylo je rozwiazac na rozne sposoby? Jak bylo z zapoznaniem sie z torami, czy RO dawali wystarczajaco duzo czasu, czy starali sie robic to szybko?
Czy pojedziecie na Floryde za trzy lata?, mam nadzieje, ze bedziecie mieli wiecej spot-ow.
Ja chcialbym pojechac na Floryde, bo to blisko, ale nie wiem czy bedzie tak proste z zalapaniem sie, bo Kanada ma tylko 60 spotow, a mamy ponad 2tys czlonkow. Na pewno na Floryde pojedzie wiecej niz jeden sedzia (Grecja), wiec oni odciaza troche spoty i moze wielu ludzi zrezygnuje z wystepu, szczegolnie z krajow azjatyckich.
Jak sie wtedy przedstawia redystrybucja spotow? Czy gospodarz zawodow to robi czy Federacja IPSC?
 
 
annajodi 

Dołączyła: 29 Gru 2012
Wysłany: 31-12-2012, 05:49   Re: hi

hi. lubię to dzięki za udostępnienie tego site.this jest bardzo pouczające post.
_________________
anna
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 14