 |
Forum IPSC i innych rodzajów strzelań
Strzeleckie forum dyskusyjne
|
|
Treningi ogólnorozwojowe CrossFit DVC |
Autor |
Wiadomość |
Yarlan
IPSC Poland

Dołączył: 11 Lut 2009 Skąd: IPSC ActionAir Polska
|
Wysłany: 07-02-2013, 13:34 Treningi ogólnorozwojowe CrossFit DVC
|
|
|
Jak wiadomo w strzelectwie dynamicznym, poza celnością i szybkością naciskania języka spustowego przydaje się także ogólne wysportowanie :)
Samymi treningami IPSC odpowiedniej krzepy sobie nie zapewnimy. Bardzo dobrym sposobem jest uzupełnienie takiego treningu systemem CrossFit DVC.
Treningi prowadzę ja, spotykamy się we wtorki o 1900 przy strzelnicy ZKS (Warszawa, ul Marynoncka 42)
Trenujemy wg. systemu CrossFit - to taka modna teraz ogólnorozwojówka na wysokich obrotach.
Każdy trening jest przygotowany zarówno pod osoby totalnie nieusportowione jak i takie całkiem sprawne. Używamy tzw. skalowania.
CrossFit DVC od standardowego, uniwersalnego CF różni się tym, że ćwiczenia które wykonujemy w większym lub mniejszym stopniu są ukierunkowane pod strzelectwo.
Chętnych prosił bym o info via koma w dniu treningu potwierdzające chęć uczestnictwa. Czasami zdarza się, że trenujemy gdzieś indziej (lasek Bielański, Agrykola, Nastula Club, itp), informację o ew. zmianach w harmonogramie puszczam tylko do osób zapisanych na trening.
ZAPRASZAM
Dominik YARLAN Górski
601155519
PZdr.
Gdyby ktoś używał FB, to nasz FP:
https://www.facebook.com/SekcjaCrossFit |
|
|
|
 |
|
| Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13 |
|
|