Region IPSC Polska Forum IPSC i innych rodzajów strzelań
Strzeleckie forum dyskusyjne

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Polish Open 2013 - wybieramy organizatora!
Autor Wiadomość
Endemit 

Dołączył: 21 Sty 2008
Wysłany: 25-12-2012, 10:01   

Na naszym forum, oprócz "dyskusji" na ten temat, też propagujemy głosowanie...
Jest, jak jest, ale mamy nadzieję, ze będzie lepiej - Wesołych - wciąż - Świąt!
 
 
Cerber 
Administrator


Dołączył: 19 Sty 2008
Skąd: Kielce
Wysłany: 02-01-2013, 10:39   

Głosowanie zakończone. Otrzymaliśmy 135 głosów w tym 3 nieważne.
Szczegóły: http://www.ipsc-poland.org/po2013/ankieta.htm
> Lista głosujących

Cieszy mnie, że aż tyle osób zechciało się zaangażować choć w ten sposób :)
Teraz kilka dni cierpliwości proszę, czekamy na ewentualne reklamacje.
_________________

 
 
 
czmiel 

Dołączył: 12 Cze 2011
Wysłany: 04-01-2013, 15:25   

Gdzie można zaleźć wyniki, kto wygrał i jakim stosunkiem głosów?
Znalazłem tylko precyzyjne informacje kto głosował.
 
 
Cerber 
Administrator


Dołączył: 19 Sty 2008
Skąd: Kielce
Wysłany: 05-01-2013, 07:22   

Nie można bo nie ma.
Zostaną opublikowane po 6 stycznia.
_________________

 
 
 
Wojtan 


Dołączył: 25 Cze 2009
Skąd: Mielec
Wysłany: 07-01-2013, 06:57   

No to dzisiaj 7. Dawaj wyniki losowania :-P
 
 
Cerber 
Administrator


Dołączył: 19 Sty 2008
Skąd: Kielce
Wysłany: 07-01-2013, 07:07   

Informujemy, że po przeliczeniu głosów zgodnie stwierdzamy, że za zorganizowaniem PO 2013 przez Towarzystwo Strzeleckie Shooting-Academy oddano 82 głosy, a za zorganizowaniem PO 2013 przez Związek Strzelectwa Dynamicznego 50 głosów.

PO 2013 zostanie więc zorganizowane przez Towarzystwo Strzeleckie Shooting-Academy na zasadach, w miejscu i w terminie wskazanym w ofercie.

Po dniu 31.12.2012r. wpłynęły dwa głosy na Towarzystwo Strzeleckie Shooting-Academy oraz jeden głos na Związek Strzelectwa Dynamicznego. Wszystkie one jako spóźnione zostały uznane za nieważne. Głos na ZSD stanowił jednocześnie reklamację dotyczącą nieumieszczenia nazwiska głosującego, który twierdził, że zagłosował w przewidzianym terminie, tj. do dnia 31.12.2012r. Osoba ta jednak, mimo powtórnego poproszenia, nie przedstawiła potwierdzenia wysłania e-maila z głosem oddanym przed końcem 31.12.2012r. Reklamacja ta więc, jakkolwiek nie miała żadnego wpływu na ostateczny wynik głosowania, nie została uwzględniona. Inne reklamacje lub zastrzeżenia nie wpłynęły.

Gratulujemy Towarzystwu Strzeleckiemu Shooting-Academy i życzymy mu zorganizowania wspaniałych zawodów. Wszystkim głosującym dziękujemy za oddanie głosu i mamy nadzieję, że wszyscy spotkamy się na PO2013 w Parzęczewie.
_________________

 
 
 
DonMariano 


Dołączył: 25 Sty 2008
Skąd: EU
Wysłany: 16-07-2013, 12:57   

Zawody się odbyły pomimo wielce niesprzyjających warunków atmosferycznych (poza niedzielą, kiedy to pogoda w zasadzie dopisała).
Z pewnością bardziej ode mnie doświadczeni koledzy przedstawią swoją ocenę organizacji i przeprowadzenia Mistrzostw Polski. Ja chcę wyrazić zdumienie faktem nieobecności Staszka Kwietnia, który - jak wiadomo - pełni oficjalną funkcję DR. Przykre, smutne. I żenujące, tym bardziej że nie słyszałem, by ktokolwiek oficjalnie go reprezentował ...

Któryś z kolegów usiłował się ode mnie dowiedzieć, dlaczego ciągle jestem w regionie litewskim. Powiedziałem, że m. in. dlatego, że ichni DR ciężko pracuje. Także na szacunek dla siebie i swojego regionu. Nie zauważyłem tej pracy u Staszka, od początku jego poprzedniej kadencji. Nie tylko ciężkiej; żadnej pracy nie zauważyłem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 13