Region IPSC Polska Forum IPSC i innych rodzajów strzelań
Strzeleckie forum dyskusyjne

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
CZ SP-01 Shadow - kłopot z przestawieniem szczerbinki.
Autor Wiadomość
Wasiek 


Dołączył: 20 Gru 2012
Skąd: Gdynia
Wysłany: 14-05-2014, 18:48   CZ SP-01 Shadow - kłopot z przestawieniem szczerbinki.

Witam.
Chcę lekko przesunąć szczerbinę w Shadowce. Nie mam dostępu do narzędzia do regulacji, dlatego pracują młotkiem i wybijakiem. Kłopot polega na tym, że pomimo wykręcenia śrubki blokującej i porządnego "obstukiwania" młotkiem i wybijakiem szczerbinka ani drgnie. Czy ktoś miał taki problem, a jeśli tak, to jak sobie z nim poradziliście? A może jest coś o czym nie wiem? Jakaś dodatkowa blokada, której nie widać?
_________________
7,62x39 9x19 .308Win
 
 
greatwally 

Dołączył: 23 Cze 2014
Skąd: Kraków
Wysłany: 25-06-2014, 10:46   Cz-75 Shadow szczerbinka

Hejka
Też nie bardzo mogłem się doszukać i doczekać konkretnych odpowiedzi i zacząłem oglądać nową szczerbinę i wszystko stało się jasne. Zmierzyłem trapez którym wchodzi w zamek. Wybija się ją z prawej na lewą patrząc w kierunku strzelania...
Życzę powodzenia... a i tylko krótki news na koniec... Siedzi naprawdę mocno!!! i trzeba mocno przywalić młotkiem przez jakiś pobijak. Kilka razy. Najlepiej zamocować zamek w imadle... Nowa też bardzo ciężko wchodzi, więc żaden loctite nie jest konieczny. Starą trzyma tylko jedna pionowa śrubka widoczna na schematach... nic więcej.
Nowa, jaką osadziłem nie ma już żadnej kontry. Tak mocno siedzi że nie ma szans żeby się przestawiła...
Oczywiście zostają ślady na elementach, ale innej możliwości bez specjalnego ściągacza chyba nie ma...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 13