Region IPSC Polska Forum IPSC i innych rodzajów strzelań
Strzeleckie forum dyskusyjne

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Forum Strzelectwa Dynamicznego (SSD "Gwardia" Olsz
Autor Wiadomość
Endemit 

Dołączył: 21 Sty 2008
Wysłany: 12-05-2010, 17:18   Forum Strzelectwa Dynamicznego (SSD "Gwardia" Olsz

http://www.ipsc-olsztyn.pl/forum/index.php

Właśnie otworzyliśmy na naszej stronie klubowej forum adresowane do strzelców dynamicznych i innych, na którym obowiązują jedynie normalne zasady kulturalnej wymiany poglądów i prowadzenia sporów ;-)
Żadnej cenzury. Zapraszamy wszystkich a szczególnie tych, którzy do tej pory nie mieli, albo utracili możliwość rozmów na takim forum.
Pozdrawiam

GB
Tomek
Ostatnio zmieniony przez Endemit 12-05-2010, 17:19, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Peter 
IPSC Canada


Dołączył: 31 Mar 2008
Skąd: Canada/Szczecin
Wysłany: 12-05-2010, 17:22   

Tomku,
co masz na mysli: ...zadnej cenzury...?
A jak sytuacja sie bedzie przedstawiala jesli ktos bedzie mial inne poglady?
 
 
Endemit 

Dołączył: 21 Sty 2008
Wysłany: 12-05-2010, 17:29   

Sprawdź - zapraszamy ;-)
 
 
Peter 
IPSC Canada


Dołączył: 31 Mar 2008
Skąd: Canada/Szczecin
Wysłany: 12-05-2010, 17:40   

Dzieki Tomku za odpowiedz,
obiecuje, ze skorzystam.

Pozdrawiam
 
 
jaczax 


Dołączył: 29 Sty 2008
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 15-07-2010, 16:06   Re: Forum Strzelectwa Dynamicznego (SSD "Gwardia"

Endemit napisał/a:
http://www.ipsc-olsztyn.pl/forum/index.php

Właśnie otworzyliśmy na naszej stronie klubowej forum adresowane do strzelców dynamicznych i innych, na którym obowiązują jedynie normalne zasady kulturalnej wymiany poglądów i prowadzenia sporów ;-)
Żadnej cenzury. Zapraszamy wszystkich a szczególnie tych, którzy do tej pory nie mieli, albo utracili możliwość rozmów na takim forum.
Pozdrawiam

GB
Tomek


Śmiechu warte, nie ma cenzury, tylko tną całe działy, zgonie z zasadą - kto ma władzę, ten ma rację.
 
 
Peter 
IPSC Canada


Dołączył: 31 Mar 2008
Skąd: Canada/Szczecin
Wysłany: 15-07-2010, 19:49   

Nikt nie powiedzial, ze bedzie lekko :mrgreen:
 
 
Wojciech G 
IPSC Poland

Dołączył: 01 Lut 2008
Skąd: Jonkowo
Wysłany: 15-07-2010, 20:56   

Peter-jaki Ty ładna jesteś :oops: !
_________________
Wojtek
 
 
Peter 
IPSC Canada


Dołączył: 31 Mar 2008
Skąd: Canada/Szczecin
Wysłany: 16-07-2010, 01:36   

Powiedz co mam dla Ciebie jeszcze zrobic?
Mam powiedziec Ci gdzie rozdaja to co masz malo?

Miej sie dobrze
 
 
jaczax 


Dołączył: 29 Sty 2008
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 16-07-2010, 13:18   

Peter, żalu do nikogo nie mam, jątrzyć tematu też nie mam zamiaru. Przyzwyczaiłem się do cenzury w naszym kraju, bo była i jest.
 
 
Peter 
IPSC Canada


Dołączył: 31 Mar 2008
Skąd: Canada/Szczecin
Wysłany: 16-07-2010, 20:23   

Powiem Ci szczerze, ze podziwiam Was za wystapienie.
Ja osobiscie tez dam sobie spokoj z tym forum, nie wiem, moze na zawsze?
Nie mam problemu z forum, nie mam problemu z ludzmi na nim majacymi swoja opnie,
moj problem jest taki, ze stracilem juz za wielu przyjaciol przez to forum.
To, w co oni wierza jest ich sprawa, ja sie z czescia z nich nie zgadzam, ale to tez moja sprawa. Zdarzylo mi sie powiedziec jedno slowo za duzo, nie wiem po co, teraz mysle,
ze czas na pokute :mrgreen:
 
 
jaczax 


Dołączył: 29 Sty 2008
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 17-07-2010, 14:27   

Peter, nie rezygnuj, nie ma szans, żeby ze wszystkimi zgadzać się, ale można dyskutować na tematy strzeleckie :) Mi tam bardziej podobał się dział, który zdecydowali skasować. Na temat strzelectwa dynamicznego za wiele nie mam do powiedzenia, a na lokalnych zawodach i tak będę spotykał się z kolegami z tego forum, więc nie ma biedy. Ty masz troszkę daleko, więc forum jest niezbędne :)
 
 
Peter 
IPSC Canada


Dołączył: 31 Mar 2008
Skąd: Canada/Szczecin
Wysłany: 17-07-2010, 21:41   

To nie chodzi o rezygnacje, raczej o przefiltrowanie sie. Ja bardzo lubie wiekszosc z tych ludzi, ktorzy tam sa. Nawet tych ktorzy ze mna zaczeli dyskutowac az zeszlo wszystko na out.
Ja mysle, ze ja za bardzo to wszystko wzialem sobie do serca, nie potrzebnie, ale coz, taka jestem osoba.
Zamiast rozmawiac o strzelaniu, doskonaleniu sie, sprzecie, gadzetach, to zszedlem na polityke IPSC, zle, bardzo zle.
Wciaz mam swoje zdanie na ten temat. Mysle, ze co niektorzy robia jest zle, albo inaczej, niezgodne z przepisami. Do tego dochodzi zla interpretacja przepisow, albo zle tlumaczenie z orginalu. Jednak to nie moja sprawa co inni robia. Zycze im powodzenia na strzelnicy i samych alf, oraz wstapienia do IPSC POL.

Ciesze sie, ze nie bylem na tym forum politykierzy, bo tez mam swoje zdanie. :mrgreen:
 
 
jaczax 


Dołączył: 29 Sty 2008
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 18-07-2010, 14:05   

Peter, jak na pewno wiesz, polityka IPSC w Polsce wygląda dokładnie tak samo jak polityka państwa, ale jeśli chodzi o naszą pasję - powinna ona nas łączyć, niezależnie od poglądów i tak w ogromnej mierze jest, ale niestety nie do końca. Też ubolewam nad tym, ale nie mam recepty na uzdrowienie tego, więc nie angażuję się w spory. Młoda polska demokracja tak właśnie wygląda, a jeśli po dwóch stronach sporu są dyktatorzy - nie ma szans na porozumienie. Tam gdzie mieszkasz jest wszysko poukładane inaczej, bo tamtejsza demokracja miała trochę więcej czasu, żeby dojrzeć. Oczywiste to, ale czasem zapominamy o tym.
 
 
Peter 
IPSC Canada


Dołączył: 31 Mar 2008
Skąd: Canada/Szczecin
Wysłany: 18-07-2010, 15:45   

jaczax,
wiem, widze i obserwuje. Sam bardzo sie przygladam poczynania partii, ktorej w sumie kibicuje-owalem i jej prezesa pana 'Kameleona'.
Czesto mysle po co tyle gniewu o w sumie drobne sprawy i mysle, ze jestesmy za bardzo wyksztalconym narodem, za duzo inteligentnych Polakow naprodukowali komunisci i teraz dzieje sie to co jest.
 
 
Endemit 

Dołączył: 21 Sty 2008
Wysłany: 18-07-2010, 20:17   

Miło Panowie, że prowadzicie tę rozmowę w wątku poświęconym Naszemu forum ;-)
Tam wciąż jest miejsce dla wszystkich, a że trzeba mieć "nerwy ze stali"..?
Takie życie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 14