Region IPSC Polska Forum IPSC i innych rodzajów strzelań
Strzeleckie forum dyskusyjne

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Sierpniowe Mistrzostwa Polski-Pistolet Dynamiczny
Autor Wiadomość
Janusz Michalik
[Usunięty]

Wysłany: 16-07-2010, 11:50   Sierpniowe Mistrzostwa Polski-Pistolet Dynamiczny

Na pewnym strzeleckim forum pojawil sie wyzej wymieniony temat.Jest to naprawde szczytem perfidnej ignorancji ,ze przeprowadza sie te zawody pod egida PZSS zgodnie z przepisami IPSC.Przepisy IPSC,do ktorych PZSS nie ma zadnych praw figuruja jako oficjalne przepisy konkurencji -pistolet dynamiczny.Widac bardzo wyraznie,ze szefowstwo ZKSD wysyla zaczepliwe listy do oficjalnego Regionu IPSC,a jednoczesnie perfidnie ignoruje oficjalna organizacje IPSC w Polsce.Moj apel do czlonkow oficjalnego Regionu jako jego zalozyciel- zignorujcie w taki sam sposob ten termin,w jaki ignoruja niektorzy prowokatorzy Wasz Region Poland.Pokazcie ,ze zadacie poszanowania Waszego prawa do tej dziedziny sportu,a takze do szanowania Federacji Swiatowej IPSC,ktorej oficjalnymi czlonkami jestescie.Moim zdaniem jest to jedyna forma,ktora trzeba obrac ,aby osmieszyc tych krzykaczy,ktorzy ciagle uwazaja sie za sprytniejszych i ida w zaparte,bo nie chca poszanowac marcowych decyzji Zarzadu IPSC ,uwazajac sie za nieomylnych,ale bez znaczenia czy prawnie maja racje czy nie.Tak zalosnego przedstawienia dawno nie widzialem,ale jak widac-nie ma rzeczy niemozliwych.
DVC Janusz Michalik
Ostatnio zmieniony przez Janusz Michalik 16-07-2010, 11:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Umberto 

Dołączył: 26 Maj 2009
Skąd: Gliwice
Wysłany: 16-07-2010, 14:17   

Witaj,

Moje zdanie jest dokładnie przeciwne:
Strzelajmy tam wszyscy! Ekumenicznie i pacyfistycznie. Sportowo i jak najbardziej po przyjacielsku. Bez względu na reprezentowane literki.
A nuż rozpocznie się dialog.

Pozdrawiam,

Hubert
 
 
Janusz Michalik
[Usunięty]

Wysłany: 16-07-2010, 14:31   

Jesli masz psychiczne problemy,to oddaj bron,zakoncz dzialalnosc sportowa,bo mozesz sie okazac zagrozeniem dla zdrowia innych na strzelnicy.Wlacz radio maryja i zyj w spokoju!!Jesli masz problemy z legalnoscia i prawem,to nadstaw drugi policzek,a zeby ci wytluka ci,ktorzy go nie maja.
DVC Janusz Michalik
 
 
DonMariano 


Dołączył: 25 Sty 2008
Skąd: EU
Wysłany: 16-07-2010, 14:43   

Nie zdązyłem otworzyć wątku, Kolega Michalik mnie uprzedził.
Oto treść ogłoszenia o zawodach:

Informujemy, że zgodnie z kalendarzem zawodów PZSS, w dniach 27-29 sierpnia 2010 roku, w Parzęczewie przeprowadzone zostaną zawody strzelectwa dynamicznego - OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI - PISTOLET DYNAMICZNY.
Zaproszeni do startu są wszyscy zawodnicy, którzy mają odpowiednie uprawnienia sportowe, niezależnie od przynależności między czy ponadklubowej.
Szczegóły pojawią się wkrótce.
Już teraz rezerwujcie sobie, prosimy, czas i zakwaterowanie "wokół" Parzęczewa.
Zawody zostaną przeprowadzone według reguł, jakie od kilku lat zwyczajowo obowiązują w tym względzie w Naszym Kraju.


Niezrozumiała agresja w 2 poście Pana Michalika. Hubert raczej nie zasługuje na sformułowanie
Cytat:
Jesli masz psychiczne problemy,to oddaj bron,zakoncz dzialalnosc sportowa,bo mozesz sie okazac zagrozeniem dla zdrowia innych na strzelnicy.Wlacz radio maryja i zyj w spokoju
a z całą pewnością nic takiego nie wynika z jego postu.
Przyjedźcie ! Obaj ! I zabierzcie kolegów !
_________________
Marian
 
 
Umberto 

Dołączył: 26 Maj 2009
Skąd: Gliwice
Wysłany: 16-07-2010, 14:48   

Doceniam wysiłek jaki włożyłeś sformułowanie tak wielu dobrych rad dla mnie. Pozwolę jednak innym ocenić stan mojej psychiki.
Ty oceniłeś się sam.

A ja przyznaję, że nie dojrzałem do wyrafinowanej dyskusji z psychiatrą i prawnikiem w jednej osobie.

Pozdrawiam.
 
 
Janusz Michalik
[Usunięty]

Wysłany: 16-07-2010, 15:07   

Umberto,do dyskusji to ty nie dorosles,a do posiadania broni to juz wogole.
Don Mariano-nielegalnymi czlonkami Regionu IPSC Lithuania to sie nigdy nie przejmowalem i przejmowal nie bede.Moje motto-prawo nie klania sie bezprawiu i to z wszelkimi konsekwencjami z tego wynikajacymi.
Zero kompromisow i podlizywania sie komukolwiek.
DVC Janusz Michalik
 
 
Macus 

Dołączył: 20 Sty 2008
Wysłany: 16-07-2010, 17:56   

Janusz Michalik napisał/a:
Jesli masz psychiczne problemy,to oddaj bron,zakoncz dzialalnosc sportowa,bo mozesz sie okazac zagrozeniem dla zdrowia innych na strzelnicy.Wlacz radio maryja i zyj w spokoju!!Jesli masz problemy z legalnoscia i prawem,to nadstaw drugi policzek,a zeby ci wytluka ci,ktorzy go nie maja.
DVC Janusz Michalik

Janusz, czym sobie zasłużył Hubert że go tak obrażasz? Znasz go osobiście, zrobił Ci coś, okradł Cię? Wyluzuj trochę, bo biorąc pod uwagę Twoje wypowiedzi to powyższe twierdzenie bardziej dotyczy Ciebie...
_________________
Maciek
GLOCK Armorer
 
 
Janusz Michalik
[Usunięty]

Wysłany: 16-07-2010, 18:30   

Macus,jestescie z tego samego klubu,wiec go bronisz- w sumie normalne.To ze wasz klub organizatorem tych mistrzostw jest,powoduje ze nie jestes obiektywny.A ze bezprawna piraterie uprawiacie,to takie cos super jest,ze trzeba was wychwalac,czy co?Ja stoje po stronie prawa i jego przestrzegania i mam powazne problemy z ludzmi,ktorzy go nie przestrzegaja.Nienawidze piraterii produktu w jakiejkolwiek jego formie.Nauczcie sie w koncu w tym kraju szanowac to,ze ktos inny ma prawo do uprawiania IPSC i przeprowadzania mistrzostw kraju ,jak np.poprzez Polish Open IPSC.To jest jedyna czysta forma rywalizacji w tej konkurencji.Coz maja oznaczac pierd...niete mistrzostwa Polski 2 tygodnie pozniej ,ktore wy organizujecie.Do czego odnosnie IPSC wy macie prawo?Uwazasz,ze to,ze to pod egida PZSS,to was robi wiarygodnym albo daje wam jakies prawa?Wiesz,moze gdybys byl zalozycielem Regionu Poland,to patrzylbys pod katem prawa na to wszystko,Nie jestes nim,a wiec patrzysz z punktu widzenia Gwardii.Dziwi mnie to wszystko,bo w koncu w pracy masz stac po stronie prawa,a prywatnie mozesz je lamac i dowalac sie do tych,ktorzy to widza i nie akceptuja.Uwazasz taki stan rzeczy za normalny i godny podziwu i poklasku????
DVC Janusz Michalik
Ostatnio zmieniony przez Janusz Michalik 16-07-2010, 18:42, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Macus 

Dołączył: 20 Sty 2008
Wysłany: 16-07-2010, 18:52   

Janusz, nie będę z Tobą polemizował w sprawach IPSC bo na pewno masz w tej kwestii wiele do powiedzenia, a ja mówiąc krótko mam ten rodzaj strzelania w dupie (tak od kilku miesięcy) chociaż pojadę na Cracow Open 2010 jako kibic, żeby spotkać się z przyjaciółmi uprawiającymi tą dyscyplinę pod skrzydłami Regionu Poland. Te, jak to nazwałeś pierdolnięte mistrzostwa Polski nic nie mają wspólnego z IPSC, tak mi się przynajmniej wydaje. To są zawody w strzelaniu dynamicznym i nikt nie może zakazać organizacji takich zawodów. O ile się orientuję, sprawy organizacyjne zawodów określa regulamin i podejrzewam, że w TYM regulaminie nie będzie żadnych powiązań z tzw. IPSC z Kanady. Jako przedstawiciel KS Gwardia 1924 mam prawo zorganizować sobie każde zawody, które dopuszczają przepisy związane ze strzelectwem sportowym, nawet w 3 Gunie - strzelania z pistoletu, z dupy i z palców. I też będę mógł powiedzieć, że to strzelanie dynamiczne. A i będę mógł zaprosić do udziału wszystkich, których lubię lub nie.

Cały czas podkreślasz Twój wkład w założenie Regionu i chwała Ci za to. A jeśli Ci tak bardzo na tym zależy to wróć do Polski i zrób w końcu porządek.

A bronie Huberta, bo to równy gość.
_________________
Maciek
GLOCK Armorer
 
 
9x19 
Junior Admin

Dołączył: 22 Sty 2008
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 16-07-2010, 18:53   Re: Sierpniowe Mistrzostwa Polski-Pistolet Dynamiczny

Janusz Michalik napisał/a:
Na pewnym strzeleckim forum pojawil sie wyzej wymieniony temat.Jest to naprawde szczytem perfidnej ignorancji ,ze przeprowadza sie te zawody pod egida PZSS zgodnie z przepisami IPSC.Przepisy IPSC,do ktorych PZSS nie ma zadnych praw figuruja jako oficjalne przepisy konkurencji -pistolet dynamiczny.....

Organizacja zawodów wg jakichś przepisów nie narusza niczyjego prawa. Byłoby rzeczą śmieszną zabronienie komukolwiek robienia zawodów według przepisów jakiejkolwiek organiazcji sportowej. Nie są to zawody IPSC, tylko Mistrzostwa Polski - Pistolet Dynamiczny. Nie są więc naruszone prawa Regionu IPSC Polska. Tak samo Region może robić zawody wg przepisów ISFF i też nie naruszy to prawa. A tak na przyszłość, to po wejściu w życie ustawy o sporcie, nazwa "Mistrzostwa Polski" albo "Puchar Polski"w strzelectwie będzie zastrzeżona wyłącznie dla zawodów organizowanych przez PZSS. I wtedy Region IPSC nie będzie mógł robić Mistrzostw Polski, ani Pucharu Polski w strzelectwie.

PS. Można mieć różne poglądy, można się nie zgadzać z innymi użytkownikami, ale należy się szanować i nie zastąpować wypowiedzi merytorycznych argumentami ad personam czy wyzwiskami. NIe przystoi to bowiem między ludźmi kulturalnymi.
 
 
Umberto 

Dołączył: 26 Maj 2009
Skąd: Gliwice
Wysłany: 16-07-2010, 19:06   

Januszu Michalik,

Nie rozumiem źródła Twojej agresji i chamstwa wobec mnie.
Nie akceptuję takiego zachowania.

Hubert
 
 
Janusz Michalik
[Usunięty]

Wysłany: 16-07-2010, 19:12   

Umberto,a jak myslisz ile mnie to interesuje.Chamstwem wobec strzelcow IPSC jest zachowanie klubu do ktorego nalezysz,a wiec zgodnie z tym sam jestes chamem i do tego bez znajomosci prawa i checi jego przetrzegania.
DVC Janusz Michalik
 
 
Janusz Michalik
[Usunięty]

Wysłany: 16-07-2010, 19:25   

Szanowny Panie pod nickiem "Prezes"- nikt nie ma prawa do organizowania zawodow rangi mistrzostw z wyjatkiem tych,ktore prawnie to moga,a w tym wypadku IPSC Region Poland.Jako prawnik jest Pan swiadom tego,ze PZSS uzywa w opisie konkurencji pistolet dynamiczny symbolow Federacji Swiatowej IPSC,ktorej nie jest czlonkiem,nie oplaca skladek i nie ma zadnych praw do ich uzycia.Skonczcie wreszcie w tym kraju szukac kruczkow jak cos mozna obejsc i komus dokopac,a skoncentrujcie sie na konstruktywnej dzialalnosci w celu wzmocnienia Regionu Poland.W tej chwili uchodzicie za kacprow wschodnich,ktorzy nie maja respektu przed prawem.Jak Pan mysli,skad bierze sie to marginalne uczestnictwo mocnego Regionu Germany,ktory liczy ponad 6000 strzelcow w zawodach w Polsce.Odpowiedz jest prosta-taka forma nie jest akceptowana i odpowiednio sie ja traktuje poprzez bojkot,bo to tak wredna ale skuteczna odpowiedz na poczynania w Polsce.
DVC Janusz Michalik
 
 
Macus 

Dołączył: 20 Sty 2008
Wysłany: 16-07-2010, 19:54   

Janusz Michalik napisał/a:
Umberto,a jak myslisz ile mnie to interesuje.Chamstwem wobec strzelcow IPSC jest zachowanie klubu do ktorego nalezysz,a wiec zgodnie z tym sam jestes chamem i do tego bez znajomosci prawa i checi jego przetrzegania.
DVC Janusz Michalik

No Janusz, tutaj to już pojechałeś. Próbujesz prawić komuś morały, kiedy sam jesteś na poziomie rynsztoka. A od "tego klubu" to się odpierdol, bo klub to ludzie i jeśli masz do kogoś jakieś personalne zastrzeżenia to kieruj je wprost a nie wycieraj sobie dupy klubem.
W ogóle to mógłbyś zakończyć tę śpiewkę, wszczynasz awanturę w każdym miejscu gdzie się pokażesz.
_________________
Maciek
GLOCK Armorer
 
 
Janusz Michalik
[Usunięty]

Wysłany: 16-07-2010, 20:26   

Oj Macus,cos cie prawda zabolala.Wiesz,dopasowuje moje wypowiedzi do wydarzen,ludzi i to tak jakos samo wychodzi. :mrgreen:Do ludzi milych ,przestrzegajacych prawa,to jestem super,ale dla tej drugiej kategorii,to bez pardonu i litosci,a ich zdanie i opinie to mi ciezko zwisaja.A jak to potraktuja inni,to sie przekonacie pod koniec sierpnia i zostaniecie we waszym towarzystwie wzajemnej adoracji no i w laurowych wiencach "mistrzow Polski",ktore mozecie uzyc do bigosu.
DVC Janusz Michalik
Ostatnio zmieniony przez Janusz Michalik 16-07-2010, 20:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13