Region IPSC Polska Forum IPSC i innych rodzajów strzelań
Strzeleckie forum dyskusyjne

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Sierpniowe Mistrzostwa Polski-Pistolet Dynamiczny
Autor Wiadomość
Arturro 
IPSC Poland


Dołączył: 04 Lip 2008
Wysłany: 17-07-2010, 19:18   

Przyłączam się do głosu aby przynajmnieć udzielić ostrzeżenia Panu Januszowi. Przypominam, że rozmawiamy tu o zajęciach hobbystycznych, realizowanych amatorsko w wolnym czasie.
Taka ilość emocji i agresji jaką prezentuje Pan Janusz jest - moim zdaniem - nie do zaakceptowania.
Ostatnio zmieniony przez Arturro 17-07-2010, 19:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Janusz Michalik
[Usunięty]

Wysłany: 17-07-2010, 19:29   

Macus,nie zarzucam tobie ,ze skladasz mi zyczenia szybkiej smierci.Nie wiem,czy czytales posty na forum olsztynskim?Jesli nie,to zapytaj innych jak mnie tam zastraszano,bo te posty zostaly juz tam usuniete.Widocznie niektorzy zrozumieli,co te wypowiedzi w obliczu prawa oznaczaly,no i zrobilo sie zbyt goraco.Nadal twierdze,a dowody prezentuje sam PZSS,ze przepisy konkurencji pistolet dynamiczny sa identyczna wersja przepisow IPSC i zawieraja wszelkie symbole i znaki,ktorych PZSS nie ma prawa uzywac,bo nie jest w zadnej formie czlonkiem Federacji Swiatowej IPSC.Jest to az tak trudne do zrozumienia?Ja nie obrazam tez nikogo,kto w normalny i zgodny z prawem sportowym uprawia swoj sport.Nie bede ale nigdy tolerowal zadnej piraterii produktu,a bede w tej walce bezkompromisowy i bezpardonowy.
DVC Janusz Michalik
 
 
Macus 

Dołączył: 20 Sty 2008
Wysłany: 17-07-2010, 19:33   

Janusz Michalik napisał/a:
...Jak juz pisalem,nie oczekuje od ciebie przeprosin za bezpodstawne ataki w moim kierunku,brak ci tej klasy.Wolisz obrazac bez podstaw...
DVC Janusz Michalik


Janusz, masz całkowitą rację, brak mi klasy... Ale to tylko dlatego, że nigdy się nie uważałem za człowieka z klasą... Taki już jestem, bardzo samokrytyczny. Tylko zastanawiam się cały czas nad jedną rzeczą - kiedy do cholery Cię obraziłem?

Mam też dla Ciebie jedną propozycję, naucz mnie proszę jak być jak być tym człowiekiem z klasą a ja dam Ci kilka wskazówek, jak osiągnąć spokój ducha.
_________________
Maciek
GLOCK Armorer
 
 
Macus 

Dołączył: 20 Sty 2008
Wysłany: 17-07-2010, 19:36   

Janusz Michalik napisał/a:
Macus,nie zarzucam tobie ,ze skladasz mi zyczenia szybkiej smierci.Nie wiem,czy czytales posty na forum olsztynskim?Jesli nie,to zapytaj innych jak mnie tam zastraszano,bo te posty zostaly juz tam usuniete.Widocznie niektorzy zrozumieli,co te wypowiedzi w obliczu prawa oznaczaly,no i zrobilo sie zbyt goraco.Nadal twierdze,a dowody prezentuje sam PZSS,ze przepisy konkurencji pistolet dynamiczny sa identyczna wersja przepisow IPSC i zawieraja wszelkie symbole i znaki,ktorych PZSS nie ma prawa uzywac,bo nie jest w zadnej formie czlonkiem Federacji Swiatowej IPSC.Jest to az tak trudne do zrozumienia?Ja nie obrazam tez nikogo,kto w normalny i zgodny z prawem sportowym uprawia swoj sport.Nie bede ale nigdy tolerowal zadnej piraterii produktu,a bede w tej walce bezkompromisowy i bezpardonowy.
DVC Janusz Michalik


No widzisz Janusz, tą wypowiedź już przeczytałem ze zrozumieniem.
_________________
Maciek
GLOCK Armorer
 
 
Macus 

Dołączył: 20 Sty 2008
Wysłany: 17-07-2010, 19:46   

A jeśli chodzi o przepisy, które zamieszczono na stronie PZSS-u, moim skromnym zdaniem, człowieka który nie jest prawnikiem, jest to tłumaczenie przepisów, które każdy zawodnik uprawiający IPSC w Polsce powinien znać. A że nie wszyscy znają angielski no to mają tam gotowy materiał. Nie znalazłem nigdzie indziej na stronie PZSS-u wykorzystania znaków IPSC. Gdyby w tym materiale nie zastosowano znaków IPSC, ktoś mógłby też potraktować to jako plagiat.
Niestety tak to u nas jest, że zawodnik IPSC musi być także członkiem PZSS-u i dysponować licencją wydaną przez tą instytucję, aby mógł startować w zawodach.
_________________
Maciek
GLOCK Armorer
 
 
Janusz Michalik
[Usunięty]

Wysłany: 17-07-2010, 20:06   

Macus,my naprawde w tym temacie nie dojdziemy do ladu.Mamy rozniace sie punkty patrzenia na to ,a wiec dlatego sa dyskusje.Nawet sobie nie wyobrazasz jaki jestem wytrenowany w utrzymaniu spokoju ducha. :mrgreen:
DVC Janusz Michalik
 
 
Macus 

Dołączył: 20 Sty 2008
Wysłany: 17-07-2010, 20:19   

No więc wyluzuj. A różnice zdań muszą być, trzeba tylko dyskutować w odpowiedni sposób.
_________________
Maciek
GLOCK Armorer
 
 
Janusz Michalik
[Usunięty]

Wysłany: 17-07-2010, 20:33   

Nie wiem,po co roznice zdan w tematach zasadniczych i przejrzystych,to powoduje tylko chaos i anarchie.Nie lubie ani jednego,ani drugiego,a wiec nadal zachowam moj sposob zalatwiania tematu,bo kompromisy,to porazka,a jak sie w cos wierzy,to nie wolno sie poddac bedacym w bledzie i idacym w zaparte.
DVC Janusz Michalik
Ostatnio zmieniony przez Janusz Michalik 17-07-2010, 20:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Macus 

Dołączył: 20 Sty 2008
Wysłany: 17-07-2010, 21:11   

Janusz, życzę szczęścia...
_________________
Maciek
GLOCK Armorer
 
 
Peter 
IPSC Canada


Dołączył: 31 Mar 2008
Skąd: Canada/Szczecin
Wysłany: 17-07-2010, 21:51   

Macus napisał/a:

Janusz, masz całkowitą rację, brak mi klasy... Ale to tylko dlatego, że nigdy się nie uważałem za człowieka z klasą... .


Macus,
nie wypisuj bzdur. Jakbys nie mial klasy to bys nie dyskutowal z Januszem, ja chyle czolo, ze potrafisz to robic.
Mysle, ze my wszyscy na tym i na innym forum mamy jeden problem --> "Alfomani".
Kazdy z nas kocha strzelanie, latanie z pistoletem czy karabinkiem po torze i ladowanie do tarcz. Kochamy nasze zabawki, podziwiamy zabawki inych.
Problem zaczyna sie wtedy, kiedy ktos probuje cos zmienic. Nie zawsze jestesmy na to gotowi, bah, nawet nie chcemy tych zmian. Dochodzi wtedy do tarcia.
Zyczylbym sobie, zebysmy umieli sie 'trzec' bezkofliktowo.
Ja Januszowi musze przyznac duzo racji. Znowu sie komus naraze tymi slowami, ale on ma racje. Porzadek musi byc. Jesli, ktos, lub jakas grupa lamie przepisy to nie mozna tego tolerowac i trzeba miec odwage o tym mowic.
Moj problem polega na tym, ze nie zawsze umie przekazac to co mysle i przez to czesto mam niepotrzebnych wrogow, ktorych sobie sam kieruje.

Pozdrawiam
 
 
Macus 

Dołączył: 20 Sty 2008
Wysłany: 17-07-2010, 22:09   

Peter, dzięki serdeczne i składam ukłon w Twoją stronę.
_________________
Maciek
GLOCK Armorer
 
 
Janusz Michalik
[Usunięty]

Wysłany: 18-07-2010, 00:48   

Macus,dzieki za zyczenia,zawsze to lepiej brzmi niz zyczenia szybkiej smierci.
DVC Janusz Michalik
 
 
Endemit 

Dołączył: 21 Sty 2008
Wysłany: 18-07-2010, 09:43   

Janusz Michalik napisał/a:
Nie wiem,czy czytales posty na forum olsztynskim?Jesli nie,to zapytaj innych jak mnie tam zastraszano,bo te posty zostaly juz tam usuniete....
DVC Janusz Michalik

Nie posty, a jeden i rzeczywiście był bardzo emocjonalny...
I nie został usunięty, bo świadczy o "historii" waszej wymiany "poglądów"...
Ostatnio zmieniony przez Endemit 18-07-2010, 09:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Janusz Michalik
[Usunięty]

Wysłany: 18-07-2010, 10:24   

Myli sie Pan,Panie Bajerowski.Na forum olsztynskim z nikim nie wymienialem pogladow,bo nawet tam nie jestem zarejestrowany.Zostalem po prostu tam zaatakowany i potraktowany zyczeniami.Ale jakos nie moge sie pozbyc wrazenia,ze pod nickiem "Przemo" to ukrywa sie rowniez "Zuzanna",a to ulatwi powaznie mi poszukiwania tej osoby.Dziekuje za ta wiadomosc przez ogrodek.
DVC Janusz Michalik
Ostatnio zmieniony przez Janusz Michalik 18-07-2010, 10:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
DonMariano 


Dołączył: 25 Sty 2008
Skąd: EU
Wysłany: 18-07-2010, 10:42   

Silly me .... wybaczcie koleżanki i koledzy ...
Sam kiedyś doradzałem (bazując na doświadczeniach pokoleń) "nie zaczepiaj gówna, nie będzie śmierdziało" ... a okazuje się, że niepatrznie wrzuciłem granat do szamba ...
A ja tylko chciałem wszystkich strzelców zaprosić na zawody !!!! :oops:
Przypominam zatem:
Parzęczew, 27-29 sierpnia 2010. Bez względu na przynależność organizacyjną. 4-ty post w tym wątku, strona pierwsza.
Ostatnio zmieniony przez DonMariano 18-07-2010, 10:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13