Region IPSC Polska Forum IPSC i innych rodzajów strzelań
Strzeleckie forum dyskusyjne

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Oficjalne IDPA w Polsce...
Autor Wiadomość
Endemit 

Dołączył: 21 Sty 2008
Wysłany: 04-04-2011, 12:45   Oficjalne IDPA w Polsce...

Więcej informacji:
http://www.ipsc-olsztyn.p...php?topic=614.0
;-)
 
 
Cerber 
Administrator


Dołączył: 19 Sty 2008
Skąd: Kielce
Wysłany: 05-04-2011, 05:27   

Nie odsyłaj proszę w inne miejsce tylko skopiuj tu co tam napisałeś...
Cytat:
W dniach 1-3 kwietnia, we Wrocławiu, z inicjatywy ZKSD, a personalnie Kolegi Leszka Sokołowskiego, odbyło się pierwsze oficjalne seminarium-szkolenie sędziów (Safety Officer) IDPA, przeprowadzone przez trenerów-instruktorów wydelegowanych w tym celu przez HQ IDPA.
Kilka osób z Polski oraz między innymi z Danii, Finlandii i Litwy zakończyło szkolenie testem z zakresu przepisów IDPA, przeszło test kwalifikacyjny uzyskując oficjalne klasy strzeleckie IDPA oraz rozegrało małe, "klubowe" zawody współzawodnicząc i sędziując na czterech torach.
Wyjaśniły się liczne wątpliwości interpretacyjne odnoszące się między innymi do procedury strzelania testu kwalifikacyjnego czy kompletacji sprzętu i ubioru zawodników.
W ten sposób otworzyliśmy możliwość legalnego uprawiania tego bardzo ciekawego i praktycznego sportu (tu, to dopiero trzeba myśleć :wink:) na terenie Naszego Kraju.
Wkrótce rozwiniemy znacznie szerzej ten temat, tak jak zamierzamy upowszechnić ten rodzaj strzelectwa dynamicznego, który powinien mocno przypaść do gustu zwłaszcza Kolegom, którzy ponad "balety" na stage'ach przedkładają praktyczne i realistyczne aspekty tego rodzaju strzelań, poprzez zwiększenie liczby tego rodzaju zawodów strzeleckich w kalendarzach klubowych ZKSD :wink:
_________________

 
 
 
Zibi 

Dołączył: 03 Lut 2008
Skąd: Katowice
Wysłany: 05-04-2011, 10:14   

Włodek!
Mój szanowny kolega „Miś polarny” umieścił krótką informacje na Forum IPSC Polska (Twoim) która nie dotyczy IPSC tylko IDPA.
Wychodząc naprzeciw oraz szanując poglądy w kwestii czystości konkurencji IPSC być może chciał w ten sposób dać wyraz szacunku dla odmienności poglądów grona osób do których sam też należysz.
Szczegóły znaleźć można pod wskazanym przez „Misia” linku a niebawem ukaże się obszerna relacja na stronie www.zksd.pl
Mam nadzieję, że ta bardzo interesująca konwencja znajdzie grono sympatyków również w Naszym kraju. :one:

Pozdrawiam
Zibi
_________________
zibi
 
 
Cerber 
Administrator


Dołączył: 19 Sty 2008
Skąd: Kielce
Wysłany: 05-04-2011, 10:32   

Zbyszek,
Forum Regionu IPSC Polska jest tutaj:
http://ipsc-poland.org/forum/viewforum.php?f=68

Endemit umieścił informację we właściwym dziale "Strzelectwo innych rodzajów".
Może nie zauważyłeś ale od dłuższego czasu jest to:
Forum IPSC i innych rodzajów strzelań
.

Chodzi mi o sposób przekazu informacji. Nie widzę odrobiny szacunku w wykorzystaniu obcego miejsca w sieci poprzez podanie tylko linka do swojego miejsca...

Do IDPA nic nie mam, też lubię :one:
_________________

 
 
 
Zibi 

Dołączył: 03 Lut 2008
Skąd: Katowice
Wysłany: 05-04-2011, 11:31   

Jasne!
„Forum IPSC i innych rodzajów strzelań” - OK.
Inaczej widzimy tę kwestię.
Nie widzę też braku szacunku w postępowaniu „Misia”
Może te rozbieżności wynikają z faktu o którym już wspomniałem, że jesteś jednoznacznie utożsamiany z Regionem SKF?
Ale Ok, rozumiem. Nie ma problemu.

Zibi
_________________
zibi
 
 
Cerber 
Administrator


Dołączył: 19 Sty 2008
Skąd: Kielce
Wysłany: 05-04-2011, 12:05   

Odesłanie do konkurencyjnego forum tylko poprzez link po szczegóły uważam za kryptoreklamę.
Chce informować czy reklamować swoje forum?!
Jeśli chce informować to proszę bardzo, niech się wysili i napisze/skopiuje co trzeba jak to inni robią. Jeśli chce reklamować to nie, nie będę tu tolerował takich zachowań. Każdy następny post tego rodzaju zostanie usunięty bez dyskusji czy ostrzeżenia.

Nie słyszałem o "Regionie SKF"...
Mam w głębokim poważaniu wszelkie rozgrywki polityczne i pęd samców Alfa do władzy.
Nie jestem i nie będę decydentem w wiadomych sprawach ale tu, na forum tak i nie zgadzam się na aroganckie sformułowania!

Bardzo się cieszę, że ZKSD znalazło swoje miejsce, pole do popisu (IDPA), powodzenia...
_________________

 
 
 
Endemit 

Dołączył: 21 Sty 2008
Wysłany: 05-04-2011, 12:35   

Cieszę się, że odżyłeś Włodek... ;-)
Nie chcę Ci "zapełniać" Twojego forum, więc dałem link do innego - dla informacji.
Nie podoba się - OK, sam pisz, co uważasz za stosowne.
Ostatnio zmieniony przez Endemit 05-04-2011, 12:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zibi 

Dołączył: 03 Lut 2008
Skąd: Katowice
Wysłany: 05-04-2011, 14:44   

Włodek!
Z całym szacunkiem ale się trochę zagalopowałeś!
1. Kryptoreklama? Już Ci wyjaśniałem, że te kwestie widzimy inaczej. To chyba dobrze że w takiej lub innej formie pokazują się informacje na Twoim Forum. Gdyby sytuacja była odwrotna nie sądzę aby ktoś z forum „Misia” chciał Cię banować, opier…..ć lub uczyć „kultury”.
2. Nie słyszałeś o Regionie SKF?
To tam gdzie płacisz składki aby móc strzelać „czyste” i BEZPIECZNE IPSC. Kraków ul. Czarnowiejska 6.
3. Ja też „głęboko poważam” osoby które oprócz czubka własnego nosa nie są w stanie zauważyć nikogo innego. Przypomnę Ci także, że część z tych „samców Alfa” wyszła ostatnio z propozycją oddania „władzy”. Ale nie wszystkie samce chciały tego samego. Szkoda!
4. ZKSD zorganizowało tylko kurs SO. A jeżeli ktoś chce strzelać to nie jest zmuszany do wstąpienia do kolejnego stowarzyszenia kultury, tylko rejestruje się indywidualnie tutaj:

http://www.idpa.com/

Wiec twoja prowokacyjna wypowiedź jest nieprawdziwa i chybiona.

Pozdrawiam
Zibi
_________________
zibi
 
 
Wojciech G 
IPSC Poland

Dołączył: 01 Lut 2008
Skąd: Jonkowo
Wysłany: 05-04-2011, 21:02   

Popieram całkowicie Włodka! Każdy strzela jak chce-jeżeli może! Występowanie na tym forum ,Wielce Wspaniałej Osobowości, w postaci nijakiego ,Hipokryta, świadczy jedynie o tym, że tam gdzie może występuje-i koniec na tym. Dajmy Mu możliwości bycia lokalną celebrytką! Scenariusz jest prosty jak budowa jego umysłu-pisz więcej o, O Wielki Efendi,!.
_________________
Wojtek
 
 
Zibi 

Dołączył: 03 Lut 2008
Skąd: Katowice
Wysłany: 07-04-2011, 09:33   

Szanowny Panie Wojciechu G.
W tym wątku wypowiadały się w sumie trzy osoby. Jedna z nich znalazła Pana poparcie i zrozumienie. Jak Pan zauważył hipokryci są wśród nas dodatkowo o umysłach prostych i działający w równie prosty sposób. Pana słowa;) Zatem, ja prosty człowiek (pewnie też i hipokryta) chciałbym znać konkretnego adresata Pana wypowiedzi. Chyba, że ta niesprawiedliwa subiektywna ocena dotyczy zarówno mnie jak i „Misia”;))
Cały urok forum to możliwość wymiany poglądów w granicach uznawanych za kulturowo dopuszczalne. Czasami wypowiedzi są ostre i cięte, niemal złośliwe;)
Osobiście nie zgadzam się z interpretacja Włodka co do modus operandi „Misia” Nie znamy jego intencji. Nie należy zatem doszukiwać się podtekstów tam gdzie zwyczajnie ich może nie być. Jeżeli jednak są to nie jestem przekonany o możliwości ich oceny. Natomiast pomyśleć sobie możemy;)
Jeżeli Pana tekst odnosi się jednak do mojej ostatniej odpowiedzi na słowa Włodka to aby nie być posądzany o wspomnianą „Hipokryzję” bardzo chętnie podyskutuje o pewnych faktach ale może na PW.
Przypominam, że wątek pierwotny dotyczył przecież informacji o IDPA.
Pozdrawiam
Zibi
_________________
zibi
Ostatnio zmieniony przez Zibi 07-04-2011, 09:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wojciech G 
IPSC Poland

Dołączył: 01 Lut 2008
Skąd: Jonkowo
Wysłany: 07-04-2011, 22:08   

Zibi
Nieco mniej-niż Pan- będę wypowiadał się o uprzejmościach w rodzaju ,Szanowny Panie,-z tymi co chcę i których szanuję-jestem na ,TY,. Nie ukrywam, że bardzo mi to odpowiada. Wycofałem się w swoim czasie z forum olsztyńskiego ponieważ z wiekim nie przyjmuję do wiadomości głupoty. Nie toleruję również usuwania z forum postów-bądż ich zmieniania, które w istotny sposób zmieniają kontekst wypowiedzi zwłaszcza przez osobę, która nie podaje własnego ,nika,-i robi za coś co nazwał bym ORP , Eternit,. W odróżnieniu od poczty, którą ostatnio dostałem nie czuję się frustratem i polecam paru dobrych psychiatrów z Olsztyna. Czas skończyc w sra :oops: nie w własne gniazdo. Daklaruję współpracę ze wszystkimi, którzy chcą dla strzelectwa zrobic coś dobrego-za wyjątkiem egocentrycznych kretynów.

W odpwiedzialności za każde napisane słowo

Wojciech G
_________________
Wojtek
Ostatnio zmieniony przez 9x19 07-04-2011, 22:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
DonMariano 


Dołączył: 25 Sty 2008
Skąd: EU
Wysłany: 08-04-2011, 13:12   

Spuść powietrze Wojtek ... świat jest piękny, idzie wiosna, będzie lepiej trawa rosła ... ;-)
Życie jest zbyt krótkie, by go jeszcze bardziej nerwami skracać 8-)
_________________
Marian
 
 
Zibi 

Dołączył: 03 Lut 2008
Skąd: Katowice
Wysłany: 08-04-2011, 19:11   

Wojtek!
Cóż, z Twojej wypowiedzi wynika, że jest to problem pomiędzy „Misiem” a Tobą i wybacz ale jako dwóch poważnych Panów powinniście bardzo po męsku sobie porozmawiać. O ile oczywiście wole takową obaj wykażecie. Jak powiadają uczeni w piśmie „sytuacja nie jest nigdy taka jaką nam się wydaje”;) Przekonałem się o tym nie raz i Ty zapewne też.
Sprawa dyskutowana na tym forum jest tego najlepszym przykładem. Każdy z nas postrzega to we właściwy dla siebie sposób i wątpię aby mi się udało przekonać Włodka, że chyba się pomylił;) Podejrzewam, że nadal pozostaniemy przy swoich wersjach.;))
Co do współpracy jaka deklarujesz to doceniam to i bądź pewien, że kiedyś Cię z Tej deklaracji „przetestuje”;)
Pozdrawiam
Zibi
_________________
zibi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14