Region IPSC Polska Forum IPSC i innych rodzajów strzelań
Strzeleckie forum dyskusyjne

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Luźne gadki
Autor Wiadomość
katigroszek 
IPSC Poland


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 20-01-2009, 11:04   

Rob de Guardio napisał/a:
[...] Jakaś niezgodność towaru z umową. [...].
Dziwne. Na takie rzeczy to mógłby się skarżyć kupujący - że został oszukany :?: Co się konkrtnie nie zgadza? Numer? Kaliber? Rodzaj? Wiadomo co?
 
 
Rob de Guardio 


Dołączył: 21 Sty 2008
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 20-01-2009, 13:06   

Nie wiem,nie pytam,bo nie chce psuć mu humoru.Pewnie niedługo sam powie jak było.
Rob.
 
 
 
katigroszek 
IPSC Poland


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 20-01-2009, 13:08   

Rob de Guardio napisał/a:
[...] niedługo sam powie jak było.
To daj znać. Jestem żywo zainteresowany, bo na skutek nieoczekiwanego zastrzyku gotówki (który BYĆ MOŻE nastąpi niebawem) będę chyba sam kupował u Niemiaszków.
 
 
WiSS 


Dołączył: 07 Sty 2009
Skąd: Kielce
Wysłany: 23-01-2009, 15:14   

Z innej beczki.

Ze źródeł dobrze poinformowanych ( ;-) ) wiem, że jutro (24.01.) w magazynie międzynarodowym Radia Kielce ("Świat na Wskroś", godz. 15.10, 101,4 MHz - w drugiej części audycji, a więc pewnie parę minut po wpół do czwartej) - będzie rozmowa o dostępności do broni na świecie i o bezpieczeństwie, w kontekście niedawnych wypadków w Belgii i Norwegii, a także nominacji Andrzeja Czumy i jego projektu.

Trochę propagandy - sprawie pewnie nie zaszkodzi
8-)
Ostatnio zmieniony przez WiSS 23-01-2009, 15:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
katigroszek 
IPSC Poland


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 23-01-2009, 15:23   

To daj znać co powiedzieli. Ja chyba nie będę mógł posłuchać.
Ostatnio zmieniony przez katigroszek 23-01-2009, 15:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
WiSS 


Dołączył: 07 Sty 2009
Skąd: Kielce
Wysłany: 24-01-2009, 19:59   

Nic specjalnego :-(
Czasu było mało, i wyszło trochę nie tak, jak pierwotnie miało być. Ale jakiś tam jednak sygnał pozytywny w naród poszedł.
 
 
katigroszek 
IPSC Poland


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 24-01-2009, 20:23   

To trochę dobrze, a trochę szkoda.

To nie jest niestety temat nośny medialnie - ani krew się nie leje ani nikogo z domu nie wyrzucają i nikt nie płacze do kamery - mało ludzi to interesuje. Nawet w telewizji ciężko to atrakcyjnie pokazać. Myślę też, że sporo zwykłych "zjadaczy chleba" co podbijają kartę na zakładzie o 7:00 i 15:00 (jak ja :one: ) nawet nie wie, że broń palna jest dostępna dla kogokolwiek "nie z policji" i gdyby się dowiedzieli to by podnieśli larum :-/
 
 
WiSS 


Dołączył: 07 Sty 2009
Skąd: Kielce
Wysłany: 26-01-2009, 11:54   

Radio Kielce chce drążyć temat, więc dziś w "punktach widzenia" (po 17.00) - drugie podejście.
Ostatnio zmieniony przez WiSS 26-01-2009, 12:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
katigroszek 
IPSC Poland


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 26-01-2009, 12:24   

WiSS napisał/a:
[...] dziś w "punktach widzenia" (po 17.00) - drugie podejście.
To ja nadstawię ucha i może nawet zrobię jakiś "telefon od słuchacza" jeśli będzie można ;-)
 
 
WiSS 


Dołączył: 07 Sty 2009
Skąd: Kielce
Wysłany: 26-01-2009, 13:09   

katigroszek napisał/a:
WiSS napisał/a:
[...] dziś w "punktach widzenia" (po 17.00) - drugie podejście.
To ja nadstawię ucha i może nawet zrobię jakiś "telefon od słuchacza" jeśli będzie można ;-)

Pewnie, że można - co więcej, nawet warto ;-)
 
 
katigroszek 
IPSC Poland


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 26-01-2009, 18:18   

Posłuchałem. Mądry facet ten co mówił jako pierwszy (nie mam pamięci do nazwisk :-( ).
Próbowałem coś pogadać, ale strasznie się człowiek denerwuje w tych cholernych mediach :-P

Ludzie straszliwie pieprzą - że krew będzie chlustać jak z przebitej rury a flaki będą leżeć na ulicy. Czuma nie chce dawać przecież broni WSZYSTKIM w ogóle, tylko WSZYSTKIM KTÓRZY PRZEJDĄ BADANIA + niekaralność + zdany egzamin praktyczny i teoretyczny.
Ostatnio zmieniony przez katigroszek 26-01-2009, 18:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
WiSS 


Dołączył: 07 Sty 2009
Skąd: Kielce
Wysłany: 26-01-2009, 19:35   

No, chyba nie było tym razem najgorzej ;-)

A ludziamy nie ma się co przejmować - ani się dziwić (po latach masowego ogłupiania?) - raczej żmudnie tłumaczyć oczywistości, przy każdej okazji... a może kiedyś "dowiosłujemy" do normalności...

Nie tylko w tej dziedzinie 8-)
 
 
katigroszek 
IPSC Poland


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 26-01-2009, 20:23   

WiSS napisał/a:
No, chyba nie było tym razem najgorzej ;-) [...] A ludziamy nie ma się co przejmować [...]
Było nieźle, ale krótko strasznie. Jeszcze raz powtórzę - ten gość co wię wypowiadał jako pierwszy a potem mówił o sytuacji w Czechach - mądry człowiek. Nie chodzi o to, że się z nim zgadzam (to swoją drogą) ale mówił konkretnie i podawał argumenty. Problem w tym, że przeciwnicy akurat na argumenty nie zwracają uwagi :-/ Oin broni nie znają i się jej boją i nie chcą jej mieć i nie chcą, żebym miał ją ja. :evil:

A ludźmi to ja się nie przejmuję, tylko martwi mnie, że durnie mają taki sam jeden głos jak tacy jak ten facet z radia, a jest ich więcej i politycy są skłonni "robić im dobrze" ze względu na ich liczbę (de facto - na liczbę ich głosów, ale na jedno wychodzi - durnie mówią jednym głosem NIE i ten głos jest słyszalny).

Ja robię "pracę u podstaw" jak jakiś pierdolony Wokulski :-P - zachęcam po sztuce moich znajomych żeby przyszli na strzelnicę spróbować czym to się je. I idzie ku dobremu :one: ale powoli...
 
 
Protech 

Dołączył: 21 Sty 2008
Skąd: Poznań
Wysłany: 27-01-2009, 10:54   

Niestety demokracja to chyba najgorszy system... :->
Tu decyduj większość - a jest powszechnie wiadome, że ludzi mądrych jest mało, więc decydują za wszystkich różnego kalibru, nomen-omen, idioci... :oops: :idea:
Ostatnio zmieniony przez Protech 27-01-2009, 10:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
katigroszek 
IPSC Poland


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 27-01-2009, 11:00   

Protech napisał/a:
[...] idioci... :oops: :idea:
Jeden gościu dzwonił wczoraj do radia i powiedział: "Ta, Polakom to tylko dać wódki i broń do ręki!", albo drugi "Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czy by się kogoś zabiło zanim się człowiek uzbroi."
Myślę, że tego drugiego to niejeden by chętnie załatwił :-P ale mają ludzie zrobione badania psychiatryczne i psychologiczne i się powstrzymują, żeby lekarzom kłopotu nie robić :one:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 13