Region IPSC Polska Forum IPSC i innych rodzajów strzelań
Strzeleckie forum dyskusyjne

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Mój nowy pistolet
Autor Wiadomość
MarcinG 

Dołączył: 28 Sty 2008
Skąd: Wrocław
Wysłany: 09-07-2009, 13:54   

O ile mnie pamięć nie myli to jeżeli sprzedawca nie wywiąże się z np. terminu dostawy musi zwrócić zaliczkę w 100%. Jeżeli towar był zadatkowany to sprzedawca jest zobowiązany do zwrotu podwójnej kwoty zadatkowanej.
pzdr
 
 
katigroszek 
IPSC Poland


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 10-07-2009, 21:05   

MarcinG napisał/a:
O ile mnie pamięć nie myli to jeżeli sprzedawca nie wywiąże się z np. terminu dostawy musi zwrócić zaliczkę w 100%. Jeżeli towar był zadatkowany to sprzedawca jest zobowiązany do zwrotu podwójnej kwoty zadatkowanej.
pzdr


Właśnie tak. Zaliczka w przypadku gdy nie dojdzie do zawarcia umowy podlega zwrotowi. Zadatek - to już zależy z czyjej winy nie dojdzie do zawarcia umowy. Jeśli z winy sprzedawcy - podlega zwrotowi kupującemu w podówjnej wysokości, jeśli z winy kupującego - sprzedawca ma prawo zatrzymać zadatek.

Ja rozmawiałem z pracownikiem Absolutusa czy by to czy tamto sprowadzili i w odpowiedzi usłyszałem: "Oczywiście - trzeba tylko zamówić i ZADATKOWAĆ".

Broń jest różnie wykonana (w ramach tego samego modelu) i różnie działa w zależności od egzemplarza. Najlepszy dowód - spust Włodkowego kałasza działąjący jak w sprzęcie sportowym. Ja bym chciał móc wziąć do ręki 2-3 sztuki tego samego, pomacać i wybrać jeden, a z tego jednego - strzelić. Taki jestem rozpuszczony! :one:
 
 
Cerber 
Administrator


Dołączył: 19 Sty 2008
Skąd: Kielce
Wysłany: 10-07-2009, 21:13   

Pytałem Tołczyków ile teraz kosztują CZ-ki.
Shadow 2890zł z 3 magami, dodatkowy 175zł.
CZ 75 TS (9x19 lub .40S&W) 4300zł z 3 magami, dodatkowy 180zł.
Rabacik od tego będzie. Jaki? to zależy od kursu EUR.

Poprosimy kolegę Sawima to wybierze sztukę z najlepszym spustem.
Flaszką 0,7 wypada się odwdzięczyć ale warto :one:
_________________

 
 
 
katigroszek 
IPSC Poland


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 10-07-2009, 22:13   

Ja to bym się chętnie odwdzięczył, bo na dobrej sztuce mi bardzo zależy!!! Czy oni - jako bezpośredni importer - mają też zestaw "lżejszych" sprężynek do Szadołka? Bo byśmy z Wojtkiem G. wzięli dwa takie zestawy i do tego w sumie jeszcze 3 lub 4 magazynki - poza tym co w komplecie. A ja to sobie jeszcze marzę o alu okładkach chwytu - drogie, ale mnie biorą.

Ja pytałem Hubertusów mailowo (jakoś telefonicznie to cholernie mi ciężko przychodzi :-/ ) ale mnie na razie olali.

Włodek - jak tam Rugerek - kupiony już? Ja służę (skoro podobno jest OK :mrgreen: ). No i muszę się za tego Dana Wessona wziąć.
 
 
Cerber 
Administrator


Dołączył: 19 Sty 2008
Skąd: Kielce
Wysłany: 11-07-2009, 06:00   

Na stanie Hynertusy nic nie mają, trzeba zamówić.
Shadow to najlepiej sprzedająca im się broń.
Pytałem o części zamienne ale nie mają. Twierdzi, że do tej pory nie było naprawy gwarancyjnej. Wszystkie sprzedane są jeszcze na gwarancji, jest 3-letnia :)

Sprężynki i inne dodatki dostaniesz u Hobdella http://czcustom.com/index.aspx

Mini Ruger osiągnął dość wysoką cenę a i koszty importu 90 EUR niemałe określił sprzedawca.
Taki: http://www.egun.de/market/item.php?id=2335452
_________________

 
 
 
katigroszek 
IPSC Poland


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 11-07-2009, 10:13   

Części to by warto kilka mieć na wypadek malfunkcji na zawodach (jakieś sprężynki, zaczep zamka, może muchę?) - dlatego zakup sprężynek ma podwójny sens - lepszy spust i od razu zapas ze standardowych. Jest jakiś fabryczny zestaw części do Shadowa, ale sporo kosztuje, a i zawartość jest przesadzona jak na moje potrzeby (o ile pamiętam: 3 zaczepy zamka, 2 skrzydełka bezpiecznika, 2 zaczepy magazynka, 2-3 komplety sprężyn - ja tyle nie zużyję do emerytury!).

3-lata gwarancji miła rzecz (bez limitu kilometrów? a na perforację nadwozia tyle samo? :-P ). Te dodatki co zamierzam kupić to mam nadzieję, że nie powodują niemożności startowania w Standardzie, co? Jeszcze w przyszłości plan obejmuje spust i kurek (ale na tym koniec).

Twój Ruger tyle kosztował, bo to była wersja z nierdzewki. Normalne oksydowane z drewnianą osadą chodzą po 200-250 z tego co widziałem. Poczytaj gdzieś w necie, bo Ruger lubi sobie użyć czasem w niektórych modelach broni aluminium w niezbyt do tego odpowiednich częściach i trzeba kupować w ich miejsce stalowe części - fabryczne albo aftermarketowe - żeby działało na 100%.

Mam dwa katalogi Rugera (2002 i 2005 chyba) to jak chcesz to służę.

Rozsądne koszty przesyłki z Niemiec do nas kończą się na kwocie 70 E moim zdaniem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14