Region IPSC Polska Forum IPSC i innych rodzajów strzelań
Strzeleckie forum dyskusyjne

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Strzelnica WSH
Autor Wiadomość
katigroszek 
IPSC Poland


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 13-01-2009, 14:46   Strzelnica WSH

Się dowiedziałem, że prezes mojej firmy refunduje podejmowane we własnym zakresie zajęcia sportowe, typu basen, gry zespołowe itp, w tym również wynajem hal sportowych itp. Refundacja w zależności od dochodu na jednego członka rodziny wynosi do 70% (ja mam szansę na 50-60%).

Mój pomysł jest taki: zapytać Prezesa S. i ewentualnie dyrekcję wiadomej szkoły czy i za ile by wynajęli mi strzelnicę np na 1 sobotę w miesiącu 8:00-16:00. Potem przedstawić rachunek u mnie w robocie, a część niezrefundowaną podzielić pomiedzy chętnych do strzelania. No i - mówiąc w skrócie - strzelać sobie do woli na co się tylko ma ochotę (czytaj: trochę kbks, a jak się zrobi człekowi zimno to trochę dynamicznie, a jak się już porusza - może znowu kbks albo dokładnie z pistoletu itd itp).

Zalety - trening strzelecki tego na co się ma chęć na miejscu i bez tłoku.

Wady - prezes może nie chcieć, dyrekcja może nie chcieć, może być drogo, prezes może nie zrefundować i za pierwszym razem może będzie trzeba pokryć wszystko z własnej kieszeni.

Piszcie co kto myśli i kto ewentualnie byłby chętny do eksperymentu.
Ostatnio zmieniony przez Cerber 02-02-2009, 20:31, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Protech 

Dołączył: 21 Sty 2008
Skąd: Poznań
Wysłany: 13-01-2009, 14:52   

To chyba najpierw zagadnij Prezesa S o pomysł osobiście, jak zdecydowanie nie odmówi to do dyrektora - kasa w każdej szkole baardzo potrzebna. :one:

Choć tak sobie myślę, że widzę mały konflikt interesów- kasa dla szkoły, a czas Prezesa :?:
Ostatnio zmieniony przez Protech 13-01-2009, 14:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
katigroszek 
IPSC Poland


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 13-01-2009, 14:55   

Protech napisał/a:
[...] najpierw zagadnij Prezesa S [...]
Taki mam zamiar, ale chciałbym wiedzieć, czy jest więcej chętnych. Bo dla mnie samego - gra nie warta świeczki :one: Muszę też przeczytać super dokładnie regulamin strzelnicy. Wszystko to nastąpi w najbliższą niedzielę.
 
 
Protech 

Dołączył: 21 Sty 2008
Skąd: Poznań
Wysłany: 13-01-2009, 15:22   

Co prawda, kiedyś Prezes pozwalał na indywidualne treningi i to bez swojej obecności... ale jak teraz. :?:
 
 
 
katigroszek 
IPSC Poland


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 13-01-2009, 15:26   

Się zobaczy.

Będzie też potrzebny prowadzący strzelanie, ale mamy chyba jednego, o ile będzie zainteresowany. :arrow: Zbyszek, odezwij się!
 
 
Cerber 
Administrator


Dołączył: 19 Sty 2008
Skąd: Kielce
Wysłany: 13-01-2009, 16:10   

Myślę, że Prezesa być może to zainteresuje jeśli prowadzącym będzie jego syn...
Oczywiście jestem zainteresowany ale po zakończeniu kursu instruktorskiego czyli nie wcześniej niż 2-ga połowa kwietnia.
_________________

 
 
 
katigroszek 
IPSC Poland


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 13-01-2009, 20:25   

Cerber napisał/a:
[...] jeśli prowadzącym będzie...[...] nie wcześniej niż 2-ga połowa kwietnia.

Jeśli będzie to robił nieodpłatnie to nie mam nic przeciwko temu. Jeśli zażąda pieniędzy to nie mamy o czym mówić :one: Myślę, że wśród chętnych znajdzie się ktoś z uprawnieniami do prowadzenia strzelania, kto będzie miał chęć postrzelać "niestandardowo" (Z.G.?)

Czas - OK. Wcześniej i tak nie zdążę wszystkiego pozałatwiać bo to zajmuje tygodnie. Pytanie czy w ogóle, zastanowienie, odpowiedź, pytanie o cenę, zastanowienie... itd. U mnie to też państwowa instytucja. A młyny sprawiedliwości mielą powoli. Także ozorem :one:

Aha - u mnie refundacja raz na pół roku! Więc trzeba by trochę kasy włożyć jednak przed pierwszą refundacją. Przed każdą następną już trochę mniej (bo częściowo czynsz najmu pokrywać będzie poprzedni zwrot).
 
 
WiSS 


Dołączył: 07 Sty 2009
Skąd: Kielce
Wysłany: 13-01-2009, 20:55   

Wchodzę bardzo chętnie.

Także w tę najmniej miłą część, obejmującą założenie z góry kasy - przed ewentualną refundacją. ;-)
 
 
Graffiti 

Dołączył: 11 Lut 2008
Wysłany: 13-01-2009, 23:36   

Jeśli mam być szczery niewiele z tego wyjdzie, ale próbuj, mnie w tym tygodniu nie ma. Ja swoimi kwitkami i osobą służę, ale Włodek już ćwiczył z rok temu podobny temat i g......o wyszło. Skończyło się w Starachowicach.
 
 
katigroszek 
IPSC Poland


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 14-01-2009, 08:06   

Graffiti napisał/a:
[...] Włodek już ćwiczył z rok temu podobny temat [...] Skończyło się w Starachowicach.
Może tak być i tym razem. Ale tak po przepisach to jestem w takiej samej sytuacji jak AZS PŚ - chcę korzystać ze strzelnicy szkoły płacąc za to. Strzelnica nie jest własnością klubu. Szkoła jej (o ile się zdążyłem zorientować) klubowi użycza w zamian za co klub dokonuje na strzelnicę nakładów (nowe tarczownice, dbanie o budynek, o kulochwyt, koszenie trawy i takie tam). Jak szkoła będzie mogła z tego mieć kilka złotych w gotówce to może na mnie spojrzeć przychylnym okiem. Ja zobaczę jakiej kwoty zażądają i razem z zainteresowanymi ustalimy czy jest to kwota rozsądna. Żeby potrenować w Starachowicach też pewnie trzeba zapłacić, a nadto trzeba jeszcze tam DOJECHAĆ.
 
 
katigroszek 
IPSC Poland


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 14-01-2009, 08:14   

Graffiti napisał/a:
[...] Ja swoimi kwitkami i osobą służę, [...]
Super! To już jest ilu? Czterech? Pięciu (Woytek)? Jak będzie tak z 8-10 to już nieźle.

Jaką kwotę na głowę za 1 (słownie JEDEN) dzień strzelania (przed refundacją) uważacie za rozsądną? 10zł? 15zł? 20zł? 30zł? Żebym wiedział jak się targować w razie czego.

Trzeba by też jakoś zaprowadzić na tą sobotę odpowiednią dokumentację (książkę uczestników itd). Nie mam o tym zielonego pojęcia. Zawsze na strzelnicy się koncentrowałem na spuście :-P
 
 
Cerber 
Administrator


Dołączył: 19 Sty 2008
Skąd: Kielce
Wysłany: 14-01-2009, 08:31   

Krzysiek próbuj. W moim przypadku chodziło o organizację zawodów HFT (terenowych, pneumatycznych). Najpierw była zgoda, potem Pan Prezes nagle się rozchorował a potem powiedział, że zgoda dyrekcji potrzebna. Jak odwołałem zawody bo zgody nie otrzymałem na 3 dni przed to miał pretensje dlaczego nikt nie przyszedł na strzelnicę :one:
Po drugie Prezes ma obawy przed "niebezpiecznym strzelaniem". Strzelanie tylko sprzed linii ognia czyli sprzed drzwi...
_________________

 
 
 
WiSS 


Dołączył: 07 Sty 2009
Skąd: Kielce
Wysłany: 14-01-2009, 08:49   

Ja uprzejmie z góry przepraszam za być może lamerskie pytanie - ale skąd w takim razie przywiązanie kolegów do strzelnicy w Mechaniku?
A może by tak spróbować np. na WSH...? Podobno tamtejsza strzelnica jest fajna, z uwagi na charakter szkolenia adeptów kierunku "bezpieczeństwo" powinna mieć też inne podejście do "strzelania niebezpiecznego" ;-) ...a i jakieś "dojścia" by się znalazło, w razie potrzeby, gdyby sprawa nie dała się załatwić prosto i komercyjnie 8-)
Czy są jakieś przeciwwskazania?

Przy okazji - mam pytanie o broń klubową (krótka mnie interesuje).
Do czego można tu mieć dostęp i za ile...?

Bo własnej, niestety, chwilowo, nie posiadam. Przynajmniej takiej, z której mógłbym z Wami postrzelać :oops:
 
 
katigroszek 
IPSC Poland


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 14-01-2009, 08:51   

Cerber napisał/a:
[...] Strzelanie tylko sprzed linii ognia czyli sprzed drzwi...
Właśnie po to chcę przeczytać regulamin strzelnicy. Jeśli jest tam taki zapis - to będzie ciężko. Jeśli go nie ma - wynajmuję obiekt i sposób prowadzenia strzelania zależy od prowadzącego strzelanie :one: Ale przecież i teraz odbywają się strzelania zza tej linii :-P
 
 
katigroszek 
IPSC Poland


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 14-01-2009, 08:55   

WiSS napisał/a:
[...] A może by tak spróbować np. na WSH...? [...] jakieś "dojścia" by się znalazło, w razie potrzeby, gdyby sprawa nie dała się załatwić prosto i komercyjnie 8-)
Czy są jakieś przeciwwskazania? [...]


Włodek próbował i jest ciężko. "Dojścia" mile widziane! :one:

Co do broni - ja służę tym co mam (na razie niezbyt wiele), tylko proszę o dbanie. :one:

Na broń klubową przy wynajmie strzelnicy nie ma co liczyć. Nie ma na to szans. Do tego by z niej korzystać trzeba się zapisać do klubu AZS PŚ i przychodzić sobie strzelać w niedziele od 9:00.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14