Region IPSC Polska Forum IPSC i innych rodzajów strzelań
Strzeleckie forum dyskusyjne

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Strzelnica WSH
Autor Wiadomość
WiSS 


Dołączył: 07 Sty 2009
Skąd: Kielce
Wysłany: 14-01-2009, 09:01   

katigroszek napisał/a:

(...)jest ciężko. "Dojścia" mile widziane! :one:

Co do broni - ja służę tym co mam (...)

Na broń klubową przy wynajmie strzelnicy nie ma co liczyć. Nie ma na to szans.


Nie chciałbym nadużywać uprzejmości...

Ale chyba mam jakieś pomysły na oba w/w problemy - rzecz do obgadania, najlepiej przy jakiejś kawie ;-)

Rozpoznam delikatnie temat WSH, w takim razie, i dam znać 8-)

PS. Do klubu i tak zamierzam się zapisać (chyba poza AZS PŚ nic nie ma w pobliżu...?), na składki jestem gotowy, ale na przychodzenie o 9. w niedzielę - ABSOLUTNIE I TRWALE NIE! :-P
W tygodniu coś by się przydało, jak dla mnie... Weekendy miewam bardzo pracowite.
 
 
Protech 

Dołączył: 21 Sty 2008
Skąd: Poznań
Wysłany: 14-01-2009, 09:09   

Co do rozsądnych kosztów za dzień strzelania my płacimy w Łasku 30 plnów za wejście na strzelnicę od głowy- czas pobytu nieograniczony. :-)
I jesteśmy zdania (Ja i koledzy) że to całkiem akceptowalna cena za kilka godzin świętego spokoju. :lol:
Ale zawsze możecie się targować. :one:

Niedaleko Kielc.... zaraz, azraz- oczywiście jest w Łasku klub lokowski "Kruk"-osoby zarządzające bardzo rozsądne po linii WP, i w dodatku nie daleko. :idea: 8-)
 
 
 
katigroszek 
IPSC Poland


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 14-01-2009, 09:11   

WiSS napisał/a:
[...] na składki jestem gotowy, ale na przychodzenie o 9. w niedzielę - ABSOLUTNIE I TRWALE NIE! :-P
W tygodniu coś by się przydało, jak dla mnie... Weekendy miewam bardzo pracowite.
Klub strzela TYLKO W NIEDZIELE i tylko od 9:00 do 13:00 mniej więcej. Tylko wtedy jest broń klubowa. W tygodniu strzelają uczniowie Mechanika. Strzelnica jest półotwarta, więc w tygodniu po 16:00 od jesieni do wiosny jest za słabe światło na strzelanie (w każdym razie z całą pewnością na karabinowe-przeziernikowe).

Składka klubowa 20zł/mies. Przyjdź kiedyś, zapytaj o Pana Sajnoka i powiedz, że byś chciał do klubu.
 
 
katigroszek 
IPSC Poland


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 14-01-2009, 09:26   

Protech napisał/a:
Co do rozsądnych kosztów za dzień strzelania my płacimy w Łasku 30 plnów za wejście na strzelnicę od głowy- czas pobytu nieograniczony. [...] jest w Łasku klub lokowski "Kruk"- [...] niedaleko. :idea: 8-)


Ja bym chciał uzyskać od szkoły JAKĄŚ kwotę i zobaczyć czy przy podziale na ilość chętnych będzie do przyjęcia. W sobotę nie będzie nikogo z ramienia szkoły i sądzę, że nie będą chcieli płatności od głowy z obawy przed szwindlem (że będą dostawać po 30 zł za dzień :one: ).

Łask nie jest niestety niedaleko. Niedaleko to dla mnie jest do 40, no- 50km w jedną stronę. Ze wskazaniem na 20 km jako maksymalny dystans optymalny ;-) Inaczej robi się z tego całodzienny wyjazd, a tego właśnie chcemy uniknąć.
 
 
Protech 

Dołączył: 21 Sty 2008
Skąd: Poznań
Wysłany: 14-01-2009, 10:34   

E... bez przesady, to akurat przerabialem dość skutecznie prez parę lat. 8-)
Wyjazd 6,30, na 8.00 na strzelnicy, 5 godzin strzelania i na obiadek na 14,30 w domciu. :-P
 
 
 
katigroszek 
IPSC Poland


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 14-01-2009, 10:39   

Protech napisał/a:
E... bez przesady, [...] na obiadek na 14,30 w domciu. :-P
No nie mówię, że to koniec świata i na zawody - chętnie! Ale co tydzień to bym wolał taki scenariusz: Pobudka 8:00 (to weekend jest w końcu, no nie!?), wyjazd 9:00, na miejscu 9:30, pięć godzin strzelania (14:30) i na 15:00 na obiadek w domu. :one: Cenę benzyny przeznaczyć na kulki, a 2,5 godziny rano - na sen.
 
 
Cerber 
Administrator


Dołączył: 19 Sty 2008
Skąd: Kielce
Wysłany: 14-01-2009, 10:49   

WiSS napisał/a:
A może by tak spróbować np. na WSH...? Podobno tamtejsza strzelnica jest fajna, z uwagi na charakter szkolenia adeptów kierunku "bezpieczeństwo" powinna mieć też inne podejście do "strzelania niebezpiecznego" ;-) ...a i jakieś "dojścia" by się znalazło, w razie potrzeby, gdyby sprawa nie dała się załatwić prosto i komercyjnie 8-)
Czy są jakieś przeciwwskazania?

Napisałem do Ciebie maila w tej sprawie.
Spróbuj proszę pomóc w uzyskaniu dostępu na tą strzelnicę.
_________________

 
 
 
Protech 

Dołączył: 21 Sty 2008
Skąd: Poznań
Wysłany: 14-01-2009, 10:53   

Wiesz jak sie nie ma co się lubi.... :mrgreen:
Ale założenia taktyczne bardzo dobre :one:
Oby się udało. :idea:
 
 
 
Woytek 


Dołączył: 03 Gru 2008
Wysłany: 14-01-2009, 11:09   

Panowie,
Wchodzę z Wami w ciemno, gdziekolwiek byście tej strzelnicy nie znaleźli.
Służę swoją bronią i czasem a i kasą jak trzeba.
 
 
Rob de Guardio 


Dołączył: 21 Sty 2008
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 14-01-2009, 11:52   

Przyjedżcie na Mątki.
Cele metalowe( poppery ,blachy i dwa samochody) i 3 osie 25,50 i 100m.
Tarcze swoje.
Od świtu do zmierzchu... Za darmo.W ramach promocji ;-)
Tylko daleko - wiem,wiem. :-|

Rob.
 
 
 
katigroszek 
IPSC Poland


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 14-01-2009, 12:00   

Rob de Guardio napisał/a:
Przyjedżcie na Mątki. [...]
W wakacje :one: Tylko jakiś tani nocleg by się zdał.

Macie tam jakieś jeziorko/rzeczkę/basen/coś fajnego do zwiedzania? Żeby niewiaście zamydlić oczy, że nie chodzi o strzelanie? :-P
 
 
Rob de Guardio 


Dołączył: 21 Sty 2008
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 14-01-2009, 12:30   

Jest co zwiedzać.Popływać można,plażyczek full, a 2 km od strzelnicy jeden z ciekawszych parków maszyn militarnych...hehe rozsławionych przez SG. Tam też właśnie tani nocleg by się znalazł.Niekoniecznie w wozie bojowym. :one:
 
 
 
katigroszek 
IPSC Poland


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 14-01-2009, 12:34   

Brzmi zachęcająco... Się zobaczy.
 
 
WiSS 


Dołączył: 07 Sty 2009
Skąd: Kielce
Wysłany: 14-01-2009, 14:12   

8-) Resume:

1. Potwierdzam, że w temat sobotniego Mechanika chętnie wchodzę finansowo, jeśli będzie w co.... sobotnie poranki pasują mi nieco bardziej, niż niedzielne.

2. Co do mojego stowarzyszenia się klubowego, pomyślę - rozejrzę się po okolicy, jestem otwarty na propozycje i sugestie, Łask - czemu nie... lubię jeździć, ale jeśli pod Łódź, to w zasadzie równie dobrze mogę do Warszawy lub Krakowa ;-) Wolałbym jednak bliżej.

3. Strzelnicę na WSH spróbuję podejść - wymaga to odkopania paru telefonów, i być może wypicia jakiegoś zaległego piwa... więc proszę o chwilę cierpliwości. Przyszły tydzień zapewne, bo chwilowo jestem nieco zalatany. Będę informował 8-)
 
 
Stirlitz 

Dołączył: 09 Gru 2008
Wysłany: 18-01-2009, 19:53   

Ja myślę, że do wynajęcia to trzeba by się zebrać w 12.
Optymalna liczba - każdy na swoim stanowisku bez kolejki za plecami.
_________________
Wojtek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14