Region IPSC Polska Forum IPSC i innych rodzajów strzelań
Strzeleckie forum dyskusyjne

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Strzelnica WSH
Autor Wiadomość
katigroszek 
IPSC Poland


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 18-01-2009, 20:32   

Dupa zbita, mówiąc kolokwialnie.

Sondowałem dziś temat. Prezes jest BARDZO MOCNO niechętny strzelaniom dynamicznym i nie ma możliwości przeprowadzenia mojego planu z jego przychylnością. Próby porozumienia z dyrekcją szkoły ponad jego głową niewątpliwie zakończyłyby się nieporozumieniem i wrogością, czego chciałbym uniknąć.

End of story. :-/
 
 
Graffiti 

Dołączył: 11 Lut 2008
Wysłany: 18-01-2009, 23:41   

katigroszek napisał/a:
Dupa zbita, mówiąc kolokwialnie.

Sondowałem dziś temat. Prezes jest BARDZO MOCNO niechętny strzelaniom dynamicznym i nie ma możliwości przeprowadzenia mojego planu z jego przychylnością. Próby porozumienia z dyrekcją szkoły ponad jego głową niewątpliwie zakończyłyby się nieporozumieniem i wrogością, czego chciałbym uniknąć.

End of story. :-/

Czyli nic nowego, tak jak myślałem :-( Dyrektor o strzelnicy nic bez Prezesa nie postanowi, wiem przerabiałem.
 
 
WiSS 


Dołączył: 07 Sty 2009
Skąd: Kielce
Wysłany: 02-02-2009, 17:50   

katigroszek napisał/a:
...jak tam Wiss i wyższa strzelnica szkolna szkoły wyższej?

Wywołany z lasu 8-) , oświadczam co następuje:
- kwestie polityczne zostały ogarnięte (tzn. jest ogólna zgoda Wysokich Waaadz Uczelnianych WSH), ale jest problem na poziomie techniczno-organizacyjnym; a mianowicie:
- instruktor i gospodarz tamtejszy, do którego zostałem odesłany przez Wysokie Waadze, p. Sajnok (zbieżność nazwisk nieprzypadkowa ;-) ) jest niedysponowany (więc co do szczegółów jeszcze się nie porozumieliśmy, czekam na telefon);
- z w/w porozumieniem może być problem taki, że oni tam mają łosz end goł, czyli strzelnicę, halę sportową i coś-tam-jeszcze w jednym; w czasie roku akademickiego terminy są więc pozajmowane od świtu do późnego wieczora; owszem, wstępnie p. Sajnok zadeklarował, że coś może wyknujemy, ale cudów bym się nie spodziewał (w wakacje będzie lepiej);
- poza tym, tak czy siak, strzelnica i tak ma dopuszczenie tylko na jedną linię ognia, więc o bieganu ze spluwą i strzelaniu skąd się chce można zapomnieć... :-?
Ostatnio zmieniony przez Cerber 02-02-2009, 20:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
katigroszek 
IPSC Poland


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 02-02-2009, 19:52   

WiSS napisał/a:
[...] (w wakacje będzie lepiej);[...] o bieganu ze spluwą i strzelaniu skąd się chce można zapomnieć... :-?
To ja na to powiem tak: Dziękuję bardzo, bardzo dziękuję i bardzo ale to BARDZO dziękuję!!! A to z następujących powodów:
1) Strzelnica na mechaniku w wakacje ZAWSZE jest nieczynna z tego co mi wiadomo (lipiec-sierpień) więc inne miejsce do strzelania w tym okresie to już jest bosko!
2) byliśmy niedawno w Suchedniowie i tam są dwa tory tylko i wystarczy żeby sobie nieźle pohałasować :-) Dało się poćwiczyć dubleciki i w ogóle było fajnie. Można zawsze sobie poćwiczyć (jakkolwiek przyznaję - brzmi to głupio :-P ) statyczne elementy strzelania dynamicznego - podniesienie broni na linię celowania szybkie zgranie przyrządów i strzał, dublety, strzał zmiana magazynka i strzał (jaka tam jest podłoga? Parkiet? Zawsze można kocyk położyć :-) ) i takie tam - coś się wymyśli,
3) noooo już nie bardzo wiem co wymyślić, ale bardzo jestem zadowolony! Baaaaardzo! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez katigroszek 02-02-2009, 19:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
WiSS 


Dołączył: 07 Sty 2009
Skąd: Kielce
Wysłany: 02-02-2009, 21:05   

Cytat:
Dziękuję bardzo, bardzo dziękuję i bardzo ale to BARDZO dziękuję!!!

Niezamaco, czyli cała przyjemność po mojej stronie :-)
Na razie się nie podniecam, bo wróbel póki co na dachu - "polityczna" zgoda na szczeblu wysokim nie oznacza, że się damy radę dogadać na szczeblu niskim co do stawek i innych technikaliów. Się zobaczy.
Acz jesli Mechanik w wakacje faktycznie odpada, to warto się będzie postarać i przyłożyć do negocjacji... ;-)

PS. Podziękowania chętnie przyjmuję w postaci dopuszczenia do jakiejś fajnej broni, choć na chwilę 8-) Ewentualną resztę wydaję w whisky lub rumie (zimą), piwie (latem) lub winie (całorocznie) :one:
 
 
katigroszek 
IPSC Poland


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 02-02-2009, 21:34   

Ja udzielam porad panu Sajnokowi za pośrednictwem pana Sajnoka, to się dogadamy i na szczeblu niższym :mrgreen: Tak myślę. W razie czego skłonię pana Sajnoka, żeby skłonił pana Sajnoka żeby się z nami dogadał.

Co do sprzętu to myślę, że Cię nie zostawimy z pustymi rękami. Ja w każdym razie służę tym co sam mam (jeden pistolet sportowy i dwa jeszcze nie kupione karabiny-ale pracuję nad tym :-) )
Ostatnio zmieniony przez katigroszek 02-02-2009, 21:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
WiSS 


Dołączył: 07 Sty 2009
Skąd: Kielce
Wysłany: 02-02-2009, 21:42   

A, to w takim razie - faktycznie powinniśmy dać radę, wespół wzespół ;-)

Co do ew. pożyczek - dzięki za deklarację, postaram się nie nadużyć... pistolet mnie szczególnie kusi, broń długa mniej. Ale mam nadzieję się możliwie szybko usamodzielnić.
Ostatnio zmieniony przez WiSS 02-02-2009, 21:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
katigroszek 
IPSC Poland


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 02-02-2009, 21:53   

Chłopie! Nie zarzekaj się póki co, bo karabin to jednak karabin! :one: Moja kobita jak oglądała pistolety to... no podobały jej się - nie powiem. Ale jak zobaczyła pożyczony od kolegi karabin to jej się oczy zrobiły jak spodki! :mrgreen:

Jak jesteś dobry to 20 trafień z pistoletu na 25m nakrywasz dłonią (jak bardzo dobry - to ze sporym zapasem) a jak jesteś bardzo dobry z karabinu to na 50m 20 trafień zakrywasz kciukiem... bez optyki! A z optyką - to dłonią na 200m - 300m - 400 m :one:

No i nie wiem czy ze strzelby już strzelałeś :-P Generalnie to chodziło mi o to, że na pistoletach świat się nie kończy :one: Trzeba zdobyć pozwolenie a potem je rozszerzyć tak, żeby gnaty w sejfie nogą upychać ;-)


Ale usamodzielnienie się zabiera dwa lata i kosztuje... Ale ja trzy lata temu też miałem pusty sejfik... :-| Co ja gadam! Nawet sejfiku jeszcze nie miałem! :-P
Ostatnio zmieniony przez katigroszek 02-02-2009, 22:14, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
WiSS 


Dołączył: 07 Sty 2009
Skąd: Kielce
Wysłany: 02-02-2009, 23:24   

Nie zarzekam się 8-)
Ale póki co, jednak zdecydowanie bardziej kusi mnie krótka. Co Ty masz za pistolet, tak z ciekawości?
 
 
katigroszek 
IPSC Poland


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 03-02-2009, 07:55   

Iż 35-M .22 lr Broń sportowa, wyczynowa.

Kiepskie zdjęcie tu:

http://ipsc-poland.org/fo...c.php?pic_id=16

Strzela nieźle, jak strzelec robi swoje:

http://ipsc-poland.org/fo...c.php?pic_id=14

Pracuję nad pistoletem nazwijmy to "bojowym" przed wakacjami.
 
 
Woytek 


Dołączył: 03 Gru 2008
Wysłany: 03-02-2009, 08:57   

Panowie,
Co do WSH.
Arka Sajnoka, syna Jana, znam od przynajmniej 10 lat.
Mój brat z nim studiował na warszawskim AWFie.
Jest sympatyczny i dość luźny.
Muszę odgrzebać do niego komórkę.
Jak mu rodzice nie narobią mętliku w głowie, to powinien nas tam wpuścić.
Dam znać, jak z nim pogadam
 
 
Cerber 
Administrator


Dołączył: 19 Sty 2008
Skąd: Kielce
Wysłany: 03-02-2009, 09:08   

WiSS ma nr tel. do Sajnoka młodszego :one:

Ferie u nas są w terminie 16.02 - 01.03
Może udałoby się zrobić tam zawody do ICLC w niedzielę 1 marca?
Tory nie wymagają przemieszczania się, opisane są tutaj:
http://www.ipsc-poland.org/iclc2009/pl/tory.htm
_________________

 
 
 
katigroszek 
IPSC Poland


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: 03-02-2009, 09:31   

Cerber napisał/a:
[...] zawody do ICLC w niedzielę 1 marca?[...]
Piękny plan! Głosuję za!
 
 
WiSS 


Dołączył: 07 Sty 2009
Skąd: Kielce
Wysłany: 03-02-2009, 09:50   

Cytat:
powinien nas tam wpuścić.

Sprawiał wrażenie zainteresowanego dealem - ale myślę, że dodatkowe wzmocnienie nie zaszkodzi :one:
 
 
Woytek 


Dołączył: 03 Gru 2008
Wysłany: 03-02-2009, 15:45   

Dacie mi nr tel do Arka Sajnoka?
Bo jak nie to poszukam gdzie indziej
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14