Region IPSC Polska Forum IPSC i innych rodzajów strzelań
Strzeleckie forum dyskusyjne

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
3-G Olsztyn Challenge 2009
Autor Wiadomość
Endemit 

Dołączył: 21 Sty 2008
Wysłany: 04-09-2009, 14:18   3-G Olsztyn Challenge 2009

27 września 2009 - Olsztyn-Gutkowo
http://www.ipsc-olsztyn.pl/zawody/informacje.html
PS.
Ponadto galeria uzupełniona o Cracow Open 2009
 
 
Ostry 


Dołączył: 20 Sty 2008
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 08-09-2009, 21:56   

Wiem, że to nic konkretnego, ale sponsorzy wybudziliu się z letargu letniego i twierdzą, że... "będziecie Panie i Panowie zadowoleni"... :one:
Zapraszamy :!: :-D

_________________
Alea iacta est!
 
 
jaczax 


Dołączył: 29 Sty 2008
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 09-09-2009, 13:34   

Na pewno będzie sympatycznie, bo muszę przyznać, że superanckie zawody robicie :-)

Bez wazeliny żadnej to piszę :mrgreen:
 
 
Endemit 

Dołączył: 21 Sty 2008
Wysłany: 09-09-2009, 20:12   

Na otwarcie zawodów, tym razem zamówiliśmy nowy czołg ze starą czarnoprochową armatą...
PS. (OT)
A przy okazji - szykuje się "niesamowite" Olsztyn Open 2010 - tym razem organizowane siłami dwóch Klubów - WKS "10" Jonkowo i SSD "Gwardia" Olsztyn - 10 torów, dwa dni - już rezerwujcie wolne na 29-30 maja 2010 ;-)
 
 
Obione
[Usunięty]

Wysłany: 09-09-2009, 20:33   

Nieźle :one:
Szkoda trochę bo CzEEO ma być w dniach 2-5.06.10r. i może się nie udać pogodzić wszystkiego :-| ale co robić.

Pozdrawiam,
Łukasz
 
 
Endemit 

Dołączył: 21 Sty 2008
Wysłany: 10-09-2009, 08:30   

Łukasz - jak Was znam, to dacie radę a poza tym oferować będziemy wyjątkowe warunki hotelowe - pensjonat położony pomiędzy dwiema strzelnicami, znany z taboru wojskowego i ziołolecznictwa - nie żartuję....
Ognisko przy czołgu, zioła i podobnie "skręceni" pozwolą się dobrze zrelaksować przed wyjazdem na bitwę w Czechach ;-)
Wiem, że się nie poddacie.
 
 
9x19 
Junior Admin

Dołączył: 22 Sty 2008
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 19-09-2009, 19:33   

A rejestracja to działa na stronie zawodów?
 
 
Korzonek 
IPSC Poland

Dołączył: 24 Sty 2008
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 19-09-2009, 21:22   

Cierpliwości :mrgreen:
 
 
Robert 

Dołączył: 08 Gru 2008
Wysłany: 20-09-2009, 18:44   

Pytanie:

1 - broń zabezpieczona po załadowaniu?
2 - amunicja może być _na_ strzelbie?
3 - na torze 3 - strzelam z pistoletu z wyznaczonego obszaru - jakiego? Z pola ,,B", czy idę po tej wyrysowanej ścieżce? Czy mogę zacząć strzelać po ruszeniu się z pola ,,A"?
4 - czy ,,zza muru" oznacza ,,nad murem", czy mur jako zasłona i trza się kryć ,,zza"? :-)
5 - na tym samym torze - który to, ,,wyznaczony obszar do strzelania z pistoletu? Jakoś nie mogę go zauważyć na rysunku( tak wiem, wiem, głupi jestem)

Acha..nie mogę rozpoznać marki kbk leżącego na torze 5-ym. Można uchylić rąbka tajemnicy? ;-) ;-) :one: :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam
Robert
Ostatnio zmieniony przez Robert 20-09-2009, 18:47, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Endemit 

Dołączył: 21 Sty 2008
Wysłany: 21-09-2009, 06:21   

Prezes napisał/a:
A rejestracja to działa na stronie zawodów?


Jak u Was zacznie działać, to u nas też... :-P
Działa, działa - urlop sobie wziąłem :-P
Pozdrawiam
 
 
Endemit 

Dołączył: 21 Sty 2008
Wysłany: 21-09-2009, 06:23   

Robert napisał/a:
Pytanie:

1 - broń zabezpieczona po załadowaniu?
2 - amunicja może być _na_ strzelbie?
3 - na torze 3 - strzelam z pistoletu z wyznaczonego obszaru - jakiego? Z pola ,,B", czy idę po tej wyrysowanej ścieżce? Czy mogę zacząć strzelać po ruszeniu się z pola ,,A"?
4 - czy ,,zza muru" oznacza ,,nad murem", czy mur jako zasłona i trza się kryć ,,zza"? :-)
5 - na tym samym torze - który to, ,,wyznaczony obszar do strzelania z pistoletu? Jakoś nie mogę go zauważyć na rysunku( tak wiem, wiem, głupi jestem)

Acha..nie mogę rozpoznać marki kbk leżącego na torze 5-ym. Można uchylić rąbka tajemnicy? ;-) ;-) :one: :mrgreen:


A znasz góralską odpowiedź? :-P
Zapraszam, wyjaśnim Ci śistko na mniejscu ;-)
 
 
Robert 

Dołączył: 08 Gru 2008
Wysłany: 21-09-2009, 16:51   

Endemit napisał/a:

A znasz góralską odpowiedź? :-P
Zapraszam, wyjaśnim Ci śistko na mniejscu ;-)


No tak , jak Warszawa pytała to dyskusja szła, że ho, ho ;-) :-P a Pyrom to się grozi góralami :-P :-P :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam
Robert
 
 
Endemit 

Dołączył: 21 Sty 2008
Wysłany: 22-09-2009, 16:28   

Robert napisał/a:
Pytanie:

1 - broń zabezpieczona po załadowaniu?
2 - amunicja może być _na_ strzelbie?
3 - na torze 3 - strzelam z pistoletu z wyznaczonego obszaru - jakiego? Z pola ,,B", czy idę po tej wyrysowanej ścieżce? Czy mogę zacząć strzelać po ruszeniu się z pola ,,A"?
4 - czy ,,zza muru" oznacza ,,nad murem", czy mur jako zasłona i trza się kryć ,,zza"? :-)
5 - na tym samym torze - który to, ,,wyznaczony obszar do strzelania z pistoletu? Jakoś nie mogę go zauważyć na rysunku( tak wiem, wiem, głupi jestem)

Acha..nie mogę rozpoznać marki kbk leżącego na torze 5-ym. Można uchylić rąbka tajemnicy? ;-) ;-) :one: :mrgreen:


A tak, coby szyśkie wiedzieli:
ada1. - a gdzie tak stoi?
ada2. - może - jak nie spadnie...
ada3. - jak "zrzucisz" długą tam gdzie trzeba i tak jak trzeba, to strzelasz z krótkiej skąd chcesz - z tego wyznaczonego obszaru - nie tylko z B,
ada4. - nie trzeba się za murem kryć ale jak napisane - zza pierwszego muru pierwszy magazynek - spacerek za drugi mur i stąd drugi magazynek - bo na drugim leży i czeka...
ada5. - i tu też, jak "zrzucisz" prawidłowo długą, to freestyle z pistoletu z tego "pokreskowanego" obszaru - jedyne, co ogranicza, to kąty 90 w lewo i 90 w prawo ;-)
ada6. - ?
Ostatnio zmieniony przez Endemit 22-09-2009, 16:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Robert 

Dołączył: 08 Gru 2008
Wysłany: 22-09-2009, 17:24   

Endemit napisał/a:

ada1. - a gdzie tak stoi?


Nigdzie nie stoi, ale zapytowywuje, co by nie być jak Ci renomowani strzelcy na ostatnich zawodach, gdzie niby wszystko stało jak byk w regulaminie, a oni i tak swoje...a później protesty, reklamacje, reshoty, i z imprezy o czapkę śliwek robi się mistrzostwa Galaktyki :evil:
Endemit napisał/a:

ada6. - ?


Szkoda, najbardziej mi zależało na tym punkcie ;-) :mrgreen: :one: Ale nic to, jak mawiał Mały Rycerz, nic to.... :one:
_________________
Pozdrawiam
Robert
 
 
Rafał 


Dołączył: 27 Sty 2008
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 22-09-2009, 18:29   

Fajnie będzie :) Spoko.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 13