Region IPSC Polska Forum IPSC i innych rodzajów strzelań
Strzeleckie forum dyskusyjne

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
OLSZTYN OPEN 2010
Autor Wiadomość
Endemit 

Dołączył: 21 Sty 2008
Wysłany: 18-04-2010, 07:03   

W związku z pojawiającymi się wątpliwościami, związanymi z tzw. komunikatem nr 5, informuję, że zawody strzeleckie, w strzelectwie dynamicznym, pod nazwą III Olsztyn Open IPSC odbędą się jak co roku.

Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych strzelców dynamicznych, niezależnie od przynależności do jakiegokolwiek Regionu oraz tych niezrzeszonych w jakimkolwiek Regionie, do rejestracji.

U nas jest Region Warmińsko-Mazurski - w sezonie do tego Regionu należy prawie cała Warszawa, trochę Łodzi, Pomorze itd. - wszyscy jadą latem na Mazury ;-)

IPSC - interpretujemy dwojako, albo: Interaktywnie Praktyczne Strzelectwo Centralnozapłonowe, albo jako: Inter-regionalne Pistoletowe Strzelanie na Czas...
IPSC - każdy wie...

Zapraszamy do rejestracji WSZYSTKICH, a zwłaszcza tych którzy lubią do nas przyjeżdżać :->

PS.
Każdy robi błędy - nie każdy się do nich przyznaje...
 
 
Endemit 

Dołączył: 21 Sty 2008
Wysłany: 18-04-2010, 07:04   

W związku z pojawiającymi się wątpliwościami, związanymi z tzw. komunikatem nr 5, informuję, że zawody strzeleckie, w strzelectwie dynamicznym, pod nazwą III Olsztyn Open IPSC odbędą się jak co roku.

Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych strzelców dynamicznych, niezależnie od przynależności do jakiegokolwiek Regionu oraz tych niezrzeszonych w jakimkolwiek Regionie, do rejestracji.

U nas jest Region Warmińsko-Mazurski - w sezonie do tego Regionu należy prawie cała Warszawa, trochę Łodzi, Pomorze itd. - wszyscy jadą latem na Mazury ;-)

IPSC - interpretujemy dwojako, albo: Interaktywnie Praktyczne Strzelectwo Centralnozapłonowe, albo jako: Inter-regionalne Pistoletowe Strzelanie na Czas...
IPSC - każdy wie...

Zapraszamy do rejestracji WSZYSTKICH, a zwłaszcza tych którzy lubią do nas przyjeżdżać :->

PS.
Każdy robi błędy - nie każdy się do nich przyznaje...
 
 
Endemit 

Dołączył: 21 Sty 2008
Wysłany: 18-04-2010, 07:05   III OLSZTYN OPEN 2010

W związku z pojawiającymi się wątpliwościami, związanymi z tzw. komunikatem nr 5, informuję, że zawody strzeleckie, w strzelectwie dynamicznym, pod nazwą III Olsztyn Open IPSC odbędą się jak co roku.

Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych strzelców dynamicznych, niezależnie od przynależności do jakiegokolwiek Regionu oraz tych niezrzeszonych w jakimkolwiek Regionie, do rejestracji.

U nas jest Region Warmińsko-Mazurski - w sezonie do tego Regionu należy prawie cała Warszawa, trochę Łodzi, Pomorze itd. - wszyscy jadą latem na Mazury ;-)

IPSC - interpretujemy dwojako, albo: Interaktywnie Praktyczne Strzelectwo Centralnozapłonowe, albo jako: Inter-regionalne Pistoletowe Strzelanie na Czas...
IPSC - każdy wie...

Zapraszamy do rejestracji WSZYSTKICH, a zwłaszcza tych którzy lubią do nas przyjeżdżać :->

PS.
Każdy robi błędy - nie każdy się do nich przyznaje...
 
 
Kabar 

Dołączył: 20 Sty 2008
Skąd: Łódź
Wysłany: 18-04-2010, 08:13   

Brawo :one:
:idea: A maże rozpisać konkurs na interpretację skrótu I P S C (cztery litery, a ile znaczeń... :?: )
 
 
Zibi 

Dołączył: 03 Lut 2008
Skąd: Katowice
Wysłany: 18-04-2010, 08:29   

Ale mnie ubawiłeś :lol:
Pozdrawiam :one:
Zibi
_________________
zibi
 
 
Kamola 

Dołączył: 02 Paź 2009
Skąd: Chwilowo Dublin/ Gdynia
Wysłany: 18-04-2010, 16:10   

Wybaczcie kolejne wtrącenie się w temat( i być może wtykanie kija w mrowisko),ale jak jak tak patrzę "z boku" na tą całą awanturę w polskim światku IPSC , na te wszystkie prawne przepychanki, zastrzeżone znaki, paragrafy itd. to muszę stwierdzić,że powyższy post Endemita jest najsensowniejszym od dłuższego czasu związanym z tematem postem.
I Endemitowa postawa w poście owym prezentowana mi osobiście daje nadzieję na to,że normalność w końcu wróci i rozleje się szerokim strumieniem daleko poza Olsztyn.

P.S. A może ИПСЦ ?
Ostatnio zmieniony przez Kamola 18-04-2010, 16:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
9x19 
Junior Admin

Dołączył: 22 Sty 2008
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 18-04-2010, 17:26   

Kamola napisał/a:
.. P.S. A może ИПСЦ ?

Młodsi strzelcy mogą nie zrozumieć (odcyfrować) tych "znaków". ;-)
 
 
Glokus 


Dołączył: 21 Sty 2008
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 18-04-2010, 17:49   

Tomek dobre - masz piwko :one:
_________________
MarekK
 
 
 
Robert 

Dołączył: 08 Gru 2008
Wysłany: 18-04-2010, 17:50   

Kamola napisał/a:
post Endemita jest najsensowniejszym.......
I Endemitowa postawa.....normalność
?


Endemit i normalność? Ja tam nie widzę w nim nic normalnego ;-)

;-) :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam
Robert
 
 
Endemit 

Dołączył: 21 Sty 2008
Wysłany: 20-04-2010, 22:30   

Ale i tak się zarejestruj i przyjedź - zapraszamy ;-)
 
 
Robert 

Dołączył: 08 Gru 2008
Wysłany: 20-04-2010, 22:55   

Endemit napisał/a:
Ale i tak się zarejestruj i przyjedź - zapraszamy ;-)


Jestem jednym z pierwszych Kolego :mrgreen: Coś cienko obserwujemy stronę Tomeczku, cos cienko ;-) :mrgreen:

Acha...i jedzonko ma być jak talala bo my ostatnio ze Zdzichem torta zjedli na zawodach i....w brzuchu burczało a do doma daleko :lol: No i my źli ;-)

A łokowity nie szykujta, my se sami Lechiczka przywieźiem :mrgreen: I nawet Wos poczenstujem, boć u Was to podobno kiepsko z chmielem, hej :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam
Robert
 
 
Endemit 

Dołączył: 21 Sty 2008
Wysłany: 21-04-2010, 07:34   

Nie obserwujemy, tylko mamy sklerozę - to znaczy ja mam... :-(
Sam to przepisuję z poczty :-P
No trudno...
Z chmielem nie jest dobrze - to prawda, ale my tu wyskujemy raczej, tzn. z Ostrym głównie, bo On też łyskować lubi i nawykły jest :-)
Ostatnio zmieniony przez Endemit 21-04-2010, 07:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kamola 

Dołączył: 02 Paź 2009
Skąd: Chwilowo Dublin/ Gdynia
Wysłany: 21-04-2010, 15:55   

Prezes napisał/a:
Kamola napisał/a:
.. P.S. A może ИПСЦ ?

Młodsi strzelcy mogą nie zrozumieć (odcyfrować) tych "znaków". ;-)



Jacy młodsi?
Ja mam cholera dopiero 26 lat.....
Jak nie sprytni to może i nie odcyfrują- ja się uczyłem bukw tylko i wyłącznie czytając w liceum "technikę wojskową"-głównie w artykułach o rosyjskim lotnictwie-porównywałem nazwy w tekście z tym co na zdjęciach było widać napisane na samolocie- i jakoś się wyuczyło...
 
 
Endemit 

Dołączył: 21 Sty 2008
Wysłany: 24-04-2010, 21:59   

Mamy bardziej szczegółowe ustalenia i informacje:
1. Startowe - 150 zł - w tym: przewóz na strzelnicę z pensjonatu, obiado-kolacja dnia pierwszego, grill wieczorny dnia pierwszego i posiłki regeneracyjne na strzelnicy,
2. Nocleg - 40 zł - możliwość wykupienia śniadania po 15 zł
3. Możliwość przyjechania dzień wcześniej (ograniczona) dla najdalej mieszkających od nas - ale bardzo prosimy o informacje o takich planach na adres: endemit@wp.pl,
4. Ze względu na odbywający się tuż przy strzelnicy, w sobotę Warmiński Rajd Samochodowy (dawniej Agapit), koniecznie trzeba być w Pensjonacie do godziny 9.00 w sobotę - zapewniamy przewóz transportem zbiorowym przez las na strzelnicę, aby nie było kłopotów z parkowaniem koło strzelnicy!!,
5. Pozyskaliśmy od jednego ze sponsorów nagrodę główną, do wylosowania z tzw. stołu szwedzkiego na zakończenie zawodów, w postaci pistoletu Walther P99...,
6. Ustalone są scenariusze torów - wkrótce pojawią się na stronie zawodów (www.ipsc-olsztyn.pl)

Dalsze szczegóły będą pojawiały się na bieżąco na naszej stronie w zakładce "zawody", na stronie WKS "10" oraz tu i na forum KS "Garda".
Telefon kontaktowy - też na naszej stronie.

Zapraszamy wszystkich strzelających dynamicznie - reguły jak w latach poprzednich ;-)

PS.
Aktualne zdjęcia strzelnicy - w galerii na naszej stronie: http://www.ipsc-olsztyn.pl/galeria.html
Ostatnio zmieniony przez Endemit 24-04-2010, 22:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Endemit 

Dołączył: 21 Sty 2008
Wysłany: 25-04-2010, 08:50   

3-City...
Wojtek, Marek, Rafał, Robert? ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,02 sekundy. Zapytań do SQL: 13