Region IPSC Polska Forum IPSC i innych rodzajów strzelań
Strzeleckie forum dyskusyjne

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
ZKSD - SKF
Autor Wiadomość
Endemit 

Dołączył: 21 Sty 2008
Wysłany: 15-11-2009, 22:30   ZKSD - Stowarzyszenie "Region IPSC Polska"

Koledzy,
siądźcie, proszę do stołu, POROZMAWIAJCIE ze sobą, połączcie kulturalnie wysiłki, które niewątpliwe z dużym zaangażowaniem ponosicie, dla dobra - jak mniemam (i nie tylko ja) - Całego Naszego Środowiska, i sprawcie, że nie będziemy z zażenowaniem "kombinować" KTO MA RACJĘ...

Chcemy się (chciałem napisać "bawić", ale brzmi to jednak zbyt trywialnie w odniesieniu do aktywności, która jest dla wielu czymś więcej...) spotykać na wspólnych imprezach sportowych i rekreacyjnych przyjmujących formę tzw. strzelectwa dynamicznego, a zwłaszcza formę w Naszym Kraju najbardziej w tej chwili popularną - IPSC, spotykać RAZEM, a nie to tu, to tam myśląc, gdzie jest OK ze względów tzw. formalnych.
Chcemy - przynajmniej niektórzy - móc pojechać na zawody do Sąsiadów i nie spotkać się ze stwierdzeniem, że "reprezentujemy nieznany nikomu Region IPSC", bo będą np. dwa albo trzy - abstrakcja! - więc ten fragment mojej wypowiedzi proszę traktować z "przymrużeniem" oka...
I Zbyszek i Staszek podjęli się ryzykownej w tych warunkach i - jednak - trochę niewdzięcznej roli! Jestem przekonany, że z godnych najwyższego uznania pobudek! Wielkie dzięki i jednemu i drugiemu - ale, POŁĄCZCIE, proszę Wasze wysiłki i siłę dobrej woli, żeby skończyły się wreszcie niedopowiedzenia, wątpliwości, niejasności itp., itd. ...
Proszę o to we własnym imieniu - skromny głos, ale głos - mając nadzieję, że nie jestem w tym głosie odosobniony...
Pozdrawiam Wszystkich,
Tomek.

PS.
To się musi dać "zaspawać" ;-)
Ostatnio zmieniony przez Cerber 20-11-2009, 05:58, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Peter 
IPSC Canada


Dołączył: 31 Mar 2008
Skąd: Canada/Szczecin
Wysłany: 16-11-2009, 01:49   

Tomek, nieraz to nawet umiesz cos dobrze napisac :one:

PS
Zgadzam sie z Tomkiem jako sympatyk Waszego wspolistnienia
 
 
jaczax 


Dołączył: 29 Sty 2008
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 16-11-2009, 13:31   

Cóż, popieram wypowiedź Endemita i przyłączam do apelu :-)
 
 
Peter 
IPSC Canada


Dołączył: 31 Mar 2008
Skąd: Canada/Szczecin
Wysłany: 01-12-2009, 11:16   

No i jak dogadali sie :one:
 
 
Endemit 

Dołączył: 21 Sty 2008
Wysłany: 01-12-2009, 12:49   

Bądźmy dobrej myśli, bo powinno być OK ;-)
 
 
Cerber 
Administrator


Dołączył: 19 Sty 2008
Skąd: Kielce
Wysłany: 02-12-2009, 08:44   

Z treści komunikatu DR nr 16 wynika, że nie jest OK...
:-|
_________________

 
 
 
Peter 
IPSC Canada


Dołączył: 31 Mar 2008
Skąd: Canada/Szczecin
Wysłany: 02-12-2009, 11:22   

Nick Alexakos, hm, on jescze mieszka w Kanadzie? :lol:
Musi chodzic chyba zakamuflowany bo nigdy go nie widzialem na zadnych zawodach.

A serio.
Panowie, nie zalatwiajcie tego w taki sposob, bo Was moga serio zawiesic i znowu bedzie nasze 'polskie' na gorze. Jak srata do swojego lozka to tak, zeby go... nie lecialy przez drugi kraj :mrgreen: Zblizaja sie Mistrzostwa Europy, za rok Mistrzostwa Swiata, chcecie tam strzelac?
 
 
Kabar 

Dołączył: 20 Sty 2008
Skąd: Łódź
Wysłany: 02-12-2009, 11:28   

:cry: czy :lol: :evil:

Swoją drogą bardzo aktywny jest nam "obecnie panujący", teraz niech oficjalnie wypowiedzą się Zarządy obu "stron" i będzie co ma być.
 
 
Leszek 

Dołączył: 20 Sty 2008
Wysłany: 02-12-2009, 13:55   

.....i chyba w tym "panowaniu" tkwi problem...sporych rozmiarów problem....


Ukłon.

L
 
 
Papo 
IPSC Poland

Dołączył: 21 Sty 2008
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 03-12-2009, 00:18   

Ojj! Niedobrze! :-( Mieliśmy wszyscy nadzieję...., że już wreszcie koniec.Niestety! :-( "Pranie własnych brudów w swoim domu" to bardzo słuszna idea! Ma rację Tadeusz w swoim wystąpieniu na "Oficjalnej".Trzeba tylko zauważyć , że w tym przypadku , Naszym Domem jest I.P.S.C.
 
 
Janusz Michalik
[Usunięty]

Wysłany: 03-12-2009, 10:09   

Tak to jest z tym panowaniem-jeden panuje,a drugi by chcial panowac,no i konflikt zaplanowany.
DVC Janusz Michalik
 
 
Miklas 
IPSC Poland


Dołączył: 25 Wrz 2009
Skąd: Kraków
Wysłany: 03-12-2009, 10:59   

O tym panowaniu ...

8. W tym samym dniu tj. 14.11.2009r. (zgodnie z wcześniejszym Listem Intencyjnym) zostały scedowane przez Dyrektora Regionalnego- Tadeusza Gołębia uprawnienia do pełnienia funkcji Dyrektoriatu Regionalnego IPSC w Polsce. W wyniku formalnego scedowania Certyfikatu w zakresie sprawowania funkcji Dyrektoriatu, Stowarzyszenie uzyskało prawo do posługiwania się znakami Federacji oraz przyjmowania składek IPSC.

9. W fazie przejściowej (do czasu otrzymania przez Stowarzyszenie Certyfikatu z Kanady) dotychczasowy Regional Director – Tadeusz Gołąb przy udziale z RD (elekta) Stanisława Kwietnia oraz Dyrektoriatu („Region IPSC Polska”) są jedynie uprawnionymi do działania w imieniu International Practical Shooting Confederation.


Ja rozumiem komunikat nr 16 tak, że jeden z DR się umówił, a drugi DR odwołał ...

A nam się serwuje wyjaśnienie, że powodem odwołania spotkania jest informacja od N. A. Skoro spotkanie ma wyjaśnić różnice i w efekcie zakończyć się jakimkolwiek, ale jednak porozumieniem, to ja odbieram komunikat o jego odwołaniu jako działanie na niekorzyść środowiska strzelców IPSC w Polsce.
 
 
Endemit 

Dołączył: 21 Sty 2008
Wysłany: 03-12-2009, 16:18   

Po "Poznaniu" myślałem, że będzie wreszcie można w innym tonie...Ale nie...
To tylko tyle przypominam: "Kto mieczem wojuje..."
 
 
DonMariano 


Dołączył: 25 Sty 2008
Skąd: EU
Wysłany: 03-12-2009, 17:26   

Ja wierzę, że Staszek usiądzie do stołu z kolegami z obecnego zarządu ZKSD i - pamiętając o celu - dostosują środki.
SK jest rozsądnym człowiekiem a Tadeusz nie ma w tej sprawie nic do gadania (tzn. ma ale dokładnie tyle co ja ... i co Endemit ;-) )
_________________
Marian
 
 
Ostry 


Dołączył: 20 Sty 2008
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 03-12-2009, 18:16   

Zjawisko unikania niepewności, bo o czymś takim możemy tu chyba mówić, definiowane jest jako stopień zagrożenia odczuwany przez członka danej społeczności w obliczu sytuacji nowych, nieznanych lub niepewnych.
Nie chcę udzielać rad w związku z zachodzącą być może potrzebą udania się do specjalisty przez pewna osobę, ale może pokusi się ona chociaż o lekturę przytoczonego powyżej zagadnienia (w sieci tego pełno), a to pozwoli zachować jej spokój, dystans do sytuacji i zachodzących zmian.
Spokoju życzę - idą Święta :-)
Pozdrawiam wszystkie karpie.
_________________
Alea iacta est!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 14